10,816

Odp: Ciekawe motocykle na allegro/ebay

Co do wydechu to nie mam pojęcia czy jest oryginalny . Bedzie to mój pierwszy motor w życiu wiec chciałem zaczerpnąć wiedzy doświadczonych osób . Na co zwrócić szczególna uwagę przy zakupie takiego Sm ? Co do tej młodszej drz-ty ktoś pisał wcześniej ze po przejechaniu 200 km nie dało sie odpalić .

10,817

Odp: Ciekawe motocykle na allegro/ebay

czy do weekendowego jeżdżenia po lesie taka honda xr600 (z lat 90) wytrzyma ok 5 lat bez wymiany tłoka?
ewentualnie co byście polecili mi za moto które nie wymagało  by aż tak częstych wymian tłoka niż większość motocykli cross/enduro

10,818

Odp: Ciekawe motocykle na allegro/ebay

przemeksc33 napisał/a:

czy do weekendowego jeżdżenia po lesie taka honda xr600 (z lat 90) wytrzyma ok 5 lat bez wymiany tłoka?
ewentualnie co byście polecili mi za moto które nie wymagało  by aż tak częstych wymian tłoka niż większość motocykli cross/enduro

Niestety, ale chyba nie znajdziesz takiego moto. Owszem może wytrzyma tłok 5 lat, ale kto wie czy przez to nie pójdzie reszta (cylinder, korba itp.). Jeśli masz zamiar kupić taki rodzaj motocykla to musisz liczyć się z jakimiś tam kosztami - nie mówie tu o generalce co sezon, ale zawsze coś wyskoczy - złośliwość rzeczy martwych.

#BRAAP
Suzuki DRZ 440 SM aka Bumblebee

10,819

Odp: Ciekawe motocykle na allegro/ebay

hacker33 napisał/a:

ok teraz widzę 2002r więc rama była podmieniana lub papiery stąd malowanie an czarno

Pewnie rama, jak 2002 rok, to powinna być jeszcze ta śmiszna kropka na cylindrze, tylko teraz pytanie - dlaczemu?
https://zapodaj.net/images/11b12b704f6a3.jpg

EXC 525 in progress

10,820 Ostatnio edytowany przez mallly200sx (2016-07-12 21:10:36)

Odp: Ciekawe motocykle na allegro/ebay

EmoKah napisał/a:
przemeksc33 napisał/a:

czy do weekendowego jeżdżenia po lesie taka honda xr600 (z lat 90) wytrzyma ok 5 lat bez wymiany tłoka?
ewentualnie co byście polecili mi za moto które nie wymagało  by aż tak częstych wymian tłoka niż większość motocykli cross/enduro

Niestety, ale chyba nie znajdziesz takiego moto. Owszem może wytrzyma tłok 5 lat, ale kto wie czy przez to nie pójdzie reszta (cylinder, korba itp.). Jeśli masz zamiar kupić taki rodzaj motocykla to musisz liczyć się z jakimiś tam kosztami - nie mówie tu o generalce co sezon, ale zawsze coś wyskoczy - złośliwość rzeczy martwych.

WR250R albo X. ale to tanie nie jest ;)

Ewentualnie WR450. Kolega z forum jest przy około 400mth bez otwierania pieca. Zawory luzu nie dostają i zużycia oleju brak :D

Pozdrawiam,
Piotrek

10,821

Odp: Ciekawe motocykle na allegro/ebay

EmoKah napisał/a:
przemeksc33 napisał/a:

czy do weekendowego jeżdżenia po lesie taka honda xr600 (z lat 90) wytrzyma ok 5 lat bez wymiany tłoka?
ewentualnie co byście polecili mi za moto które nie wymagało  by aż tak częstych wymian tłoka niż większość motocykli cross/enduro

Niestety, ale chyba nie znajdziesz takiego moto. Owszem może wytrzyma tłok 5 lat, ale kto wie czy przez to nie pójdzie reszta (cylinder, korba itp.). Jeśli masz zamiar kupić taki rodzaj motocykla to musisz liczyć się z jakimiś tam kosztami - nie mówie tu o generalce co sezon, ale zawsze coś wyskoczy - złośliwość rzeczy martwych.

   

dziękuje za odpowiedź
a doradzicie mi jakiś sprawdzony sprzęt który ma mało wad
myślałem nad ktm exc 450 2003 albo nad honda xr 600 z lat 90, czy jest jakieś moto godne uwagi ?

10,822

Odp: Ciekawe motocykle na allegro/ebay

jakie moto z klasy 450 byście polecili?'
dobrze by było aby można by je zarejestrować

10,823

Odp: Ciekawe motocykle na allegro/ebay

kupujesz motocykl używany więc na twoje pytanie nie da się odpowiedzieć.
5 lat można pojeździć na drz tylko że musi być nowa
jak kupisz motocykl z przebiegiem powyżej 20tys to polatasz max rok/2 lata
to samo tyczy się 450, kupisz taką co padnie ci na drugi dzień choć miała jeździć 3 lata albo kupisz taką co miała jeździć rok a polata 3 lata
wszystko zależy od stanu silnika w chwili zakupu

Husaberg FE 450 E / SM
KTM 380 SMR SOLD
DR-Z400SM   3x3 , FCR39MX , JD , MRD/SSW , MAGURA/BREMBO4P/BRAKING320MM, IMS 2.6  SOLD

10,824

Odp: Ciekawe motocykle na allegro/ebay

mam 450 z kwitem 30 mth po wymianie tłoka łożysk dwóch zaworów i wszystkich łożysk w silniku,  tłok wossner  łozyska akie jak org zawory org łancuch org   teraz walcze z urzędami zeby go zarejestrować, 11 na enduro  12.5 na sm

ktm 640 06r

kiedys exc 2x525  2x450 lc4 640 xt600

10,825

Odp: Ciekawe motocykle na allegro/ebay

Prośba do administracji o bana dla tego handlarza forumowego helmexa :D

bezczelnie kupujesz wszystko co ma rfsa w ramie i zaraz sprzedaje, zamiast jeździć.

Yamaha WR 250F - chyba się starzeje.
Husaberg TE 250
Husaberg FS 570 sztos
EXC 525 mianowicie, dość dobry. LC4 640 badziewie, do badziewia.

10,826 Ostatnio edytowany przez helmex (2016-07-13 11:25:04)

Odp: Ciekawe motocykle na allegro/ebay

szukam 400 zawsze kupie cos innego  bo chce sie jezdzic i dalej chce tą jebana 400 :D moge zamienic sie na 400
jak niemam rfsa w garazu czuje sie chory :D

ktm 640 06r

kiedys exc 2x525  2x450 lc4 640 xt600

10,827

Odp: Ciekawe motocykle na allegro/ebay

Dla fanów DR-Z 400 E - gościu pościągał 4 takie Suzy. Do wyboru, do koloru:
[url]http://olx.pl/oferty/uzytkownik/23X5B/[/url]

10,828

Odp: Ciekawe motocykle na allegro/ebay

przemeksc33 napisał/a:

jakie moto z klasy 450 byście polecili?'
dobrze by było aby można by je zarejestrować

Nie ma 450'tki , która polata Ci 5 lat bez jakichkolwiek remontów. Jedynie wchodzą w gre soft-enduro o dużej pojemności , typu xr600 , xt660 , klx650 . Z tym , że są to "klocy" , więc jakiś wybitnych osiągnieć i pięknego prowadzenia nie oczekuj

Simson s51 -> Suzuki GN250 -> Suzuki DRZ 400

10,829

Odp: Ciekawe motocykle na allegro/ebay

dzięki za odpowiedź
co do moto to co sensownego do ok 10k można kupić mówie o 450 albo 2t podobnej mocy
dobrze jak by można to było zarejestrować

10,830

Odp: Ciekawe motocykle na allegro/ebay

Powiem Ci szczerze że jeśli nie masz drugiego moto to nie kupuj sobie 450 bo będziesz płakał.
Najsensowniejsze w tym wypadku wydaje się 300 w 2t ale cieżko kupić w fajnym stanie. Jeśli masz małe doświadczenie z enduro/SM to kup sobie na początek XRke albo LC4 i będziesz zadowolony.