1

Temat: Sxv czy exc ?

Witam wszystkich zastanawiam sie nad kupnem supermoto do polatanie po torze i do terroru i mysle o sxv i exc jak myslicie ktory z nich to lepszy wybor ? Budzet to 25 k

2 Ostatnio edytowany przez EmoKah (2016-07-03 16:41:20)

Odp: Sxv czy exc ?

O jakiej SXV myślałeś 450 czy 550?
I jaki EXC? 450/500/530?

O Apriliach dużo może wypowiedzieć się kolega levis - posiadacz SXV 450.
Wg. mnie mimo wielkiej sympatii do Aprilii wymaga ona więcej miłości niż jakikolwiek EXC, jednak EXC również jej wymaga.

EDIT: Nie myślałeś o jakimś Bergu w tej walucie? Ostatnio zbiera dobrą opinie tutaj na forum :)

#BRAAP
Suzuki DRZ 440 SM aka Bumblebee

3

Odp: Sxv czy exc ?

w takim budżecie możesz kupić nową SXV z OLX. Tutaj nawet bym się chwili nie zastanawiał

Jeżeli chodzi o używane, to już nie jest tak lekko.

EXC nie miałem, nie jeździłem, więc się nie wypowiem. Jedyne co, to wg mnie skrzynia biegów jest za krótka na SM.

MOTOFREAK - BARTOSZ KOWALEWSKI - Serwis motocyklowy inny niż wszystkie
myjka ultradźwiękowa
https://motofreak.waw.pl/
Aprilia SXV 450

4

Odp: Sxv czy exc ?

sxv 450 lub 550 zalezy co bedzie w lepszym stanie
exc chcialbym 530 lecz gdyby trafila sie 450 np lepiej wyposazona lub w lepszym stanie to wolalbym wlasnie ja .
Troche juz poczytalem o Aprilli i troche mnie martwi mniejsza dostepnosc czesci , pisza tez ze 2 razy czesciej trzeba oleje i filry zmieniac niz w ktm . Musze troche o nich poczytac skoro tak mowisz ;) ale jak juz to chyba z niemiec bo na naszym rynku nie ma duzego wyboru .

5

Odp: Sxv czy exc ?

taka jest sytuacja ze do PL wracam 1 sierpnia i nwm czy jeszcze bedzie ta nowa sxv

6

Odp: Sxv czy exc ?

filipsm69 napisał/a:

taka jest sytuacja ze do PL wracam 1 sierpnia i nwm czy jeszcze bedzie ta nowa sxv

Ludzie w Polsce raczej boją się tego sprzęta i jest szansa, że nikt jej nie kupi, a jest warta uwagi - zawsze to pewniak, a nie kot w worku.

#BRAAP
Suzuki DRZ 440 SM aka Bumblebee

7

Odp: Sxv czy exc ?

Szansa jest ale wydaje mi sie ze mala 2 sprawa to to ze nowy moto ma blokady , sciagniecie ich to pewnie dodatkowe tysiace ...

8 Ostatnio edytowany przez levis (2016-07-03 17:57:02)

Odp: Sxv czy exc ?

tysiące, to trochę przesadziłeś, za 500 zeta zdejmę Ci wszystkie blokady :-) i wgram odpowiednią mapę.

MOTOFREAK - BARTOSZ KOWALEWSKI - Serwis motocyklowy inny niż wszystkie
myjka ultradźwiękowa
https://motofreak.waw.pl/
Aprilia SXV 450

9

Odp: Sxv czy exc ?

myslalem o serwisie mowiac tysiace . No to super jezeli udalo by mi sie go zgarnac to napewno sie odezwe ;) mozesz mi powiedziec jak to jest naprawde z dostepnoscia czesci wiadomo takie rzeczy jak olej filtry klocki lanuch i inne eksploatacyjne sa na allegro a takie rzeczy jak komplet plastikow , okelina lub czesci silnikowe ?

10

Odp: Sxv czy exc ?

exc 500, resztą bym sobie dupy nie zawracał w tej kasie

Yamaha WR 250F - chyba się starzeje.
Husaberg TE 250
Husaberg FS 570 sztos
EXC 525 mianowicie, dość dobry. LC4 640 badziewie, do badziewia.

11

Odp: Sxv czy exc ?

ktm-a kiedyś łatwiej sprzedasz niż aprilie

sprzęty tak różne że lepiej się przejechać niż kupować przez neta

Husaberg FE 450 E / SM
KTM 380 SMR SOLD
DR-Z400SM   3x3 , FCR39MX , JD , MRD/SSW , MAGURA/BREMBO4P/BRAKING320MM, IMS 2.6  SOLD

12

Odp: Sxv czy exc ?

apirlia jest chyba zwyczajnie ładniejsza

13

Odp: Sxv czy exc ?

Jak jedziesz to się na nią nie patrzysz :D

#BRAAP
Suzuki DRZ 440 SM aka Bumblebee

14

Odp: Sxv czy exc ?

EmoKah napisał/a:

Jak jedziesz to się na nią nie patrzysz :D

Apka jest mocniejsza i to gotowe Supermoto. Do exc trzeba jeszcze furmankę pieniędzy a nowsze silniki podobno nie sa już tak dobre jak rfs.

Pozdrawiam,
Piotrek

15 Ostatnio edytowany przez EmoKah (2016-07-03 22:39:00)

Odp: Sxv czy exc ?

mallly200sx napisał/a:
EmoKah napisał/a:

Jak jedziesz to się na nią nie patrzysz :D

Apka jest mocniejsza i to gotowe Supermoto. Do exc trzeba jeszcze furmankę pieniędzy a nowsze silniki podobno nie sa już tak dobre jak rfs.

To też trzeba brać pod uwagę. Ja za taki hajs brałbym Husaberga.

Tutaj prawie nówka + Akrap. Większego dzika w lesie nie znajdziesz.
[url]http://olx.pl/oferta/husaberg-fs-570-supermoto-jak-nowy-akrapovic-3tys-km-przebiegu-2010r-CID5-IDgmlzj.html#cff14136a5[/url]

#BRAAP
Suzuki DRZ 440 SM aka Bumblebee