31

Odp: Husaberg Fe 570 na kołach hamulcach i zębatkach FS :P

Ten silnik powoli staje się tak samo legendarny jak KTM RFS, albo nawet lepiej. Za wyjątkiem pechowego umiejscowienia przelewu pompy wody (naprawa rurką od długopisu i klejem kropelka za 2 PLN).

pozdrawiam, samson
www.farmapomyslow.pl

32 Ostatnio edytowany przez Dzinkss (2016-06-29 01:23:40)

Odp: Husaberg Fe 570 na kołach hamulcach i zębatkach FS :P

A my tak sie ze znajomkiem zastanawiamy gdzie ten nawet jeden z ponad 400mth do sprzedania! I tak przeglądamy sobie ogłoszenia a tam niby tłoki i remonty wszyscy regularnie maja zrobione przy ok.150mth!

LT-Z 400 --->DR-Z 400 SM+Yoshi RS2--->KTM 525 EXC SM --->MT-09--->Husaberg FS 650

33

Odp: Husaberg Fe 570 na kołach hamulcach i zębatkach FS :P

Pewnie poskręcane liczniki bo polacy bali by się takich przebiegów :)

pozdrawiam, samson
www.farmapomyslow.pl

34

Odp: Husaberg Fe 570 na kołach hamulcach i zębatkach FS :P

przekonaliście mnie do tego aby go nie sprzedawać :D chciałem wymienić go na jakąś wyczynową 450 bez homo zapierdzielania + drugie moto do turystyki, w takim razie odkładam poprostu na drugi motocykl a ten zostaje :P

Husaberg FS650 > Husaberg FS570 :D > KTM 950SM

35

Odp: Husaberg Fe 570 na kołach hamulcach i zębatkach FS :P

Piotrekmm napisał/a:

przekonaliście mnie do tego aby go nie sprzedawać :D chciałem wymienić go na jakąś wyczynową 450 bez homo zapierdzielania + drugie moto do turystyki, w takim razie odkładam poprostu na drugi motocykl a ten zostaje :P

Widziałem w piątek jak pomyka ten Berg - i dziwiłem się czemu chcesz go sprzedawać ;)

#21, śnieg

36

Odp: Husaberg Fe 570 na kołach hamulcach i zębatkach FS :P

snieg napisał/a:
Piotrekmm napisał/a:

przekonaliście mnie do tego aby go nie sprzedawać :D chciałem wymienić go na jakąś wyczynową 450 bez homo zapierdzielania + drugie moto do turystyki, w takim razie odkładam poprostu na drugi motocykl a ten zostaje :P

Widziałem w piątek jak pomyka ten Berg - i dziwiłem się czemu chcesz go sprzedawać ;)

bo żona nie pozwala kupić drugiego moto a męczy dupę że też by zemną gdzieś pojezdziła :D więc przewiozę ją Bergiem i napweno zmieni zdanie :D

Husaberg FS650 > Husaberg FS570 :D > KTM 950SM

37

Odp: Husaberg Fe 570 na kołach hamulcach i zębatkach FS :P

A chciałem zaproponowac wr450 z moja dopłata może nie jest to wyczynowka ale widzę ze juz po ptakach:)

Yamaha dt125x rok 2007
Yamaha wr450f rok 2007- SUPERMOTO

38

Odp: Husaberg Fe 570 na kołach hamulcach i zębatkach FS :P

Piotrekmm napisał/a:
snieg napisał/a:
Piotrekmm napisał/a:

przekonaliście mnie do tego aby go nie sprzedawać :D chciałem wymienić go na jakąś wyczynową 450 bez homo zapierdzielania + drugie moto do turystyki, w takim razie odkładam poprostu na drugi motocykl a ten zostaje :P

Widziałem w piątek jak pomyka ten Berg - i dziwiłem się czemu chcesz go sprzedawać ;)

bo żona nie pozwala kupić drugiego moto a męczy dupę że też by zemną gdzieś pojezdziła :D więc przewiozę ją Bergiem i napweno zmieni zdanie :D

Sprzedaj żonę będzie na dwa moto i jeszcze zostanie na latanie :)

100% koncentracji = 100% satysfakcji - moje małe enduroooo - #997 rejsing
O nas http://www.youtube.com/watch?v=z5LUptOcE_o&feature=youtu.be
Part 1  http://www.youtube.com/watch?v=l-6jEjyYJpg
Part 2  http://www.youtube.com/watch?v=PWdubyCHfnQ