16

Odp: Husaberg Fe 570 na kołach hamulcach i zębatkach FS :P

velkurczak napisał/a:
Piotrekmm napisał/a:
velkurczak napisał/a:

Daj nr telefonu, albo napisz o wymianie tłoka, bo jestem w ch*j ciekawy.

Tłok wymieniał jeszcze poprzedni właściciel i pokazywał mi go więc cieżko ocenić ile by jeszcze polatał, na oko wyglądał jeszcze ok ;)

Wiesz chociaż jaki tłok wsadzony jest teraz? Selekcja chociaż? Po cichu liczę że w zimę włożę drugi nominał.
Mogę zmierzyć prześwit w swoim bergu, ale nawet jak miał duże koła to FS bardzo nisko wisi.

niemam zielonego pojęcia co jest teraz włożone, zamierzam dobić do 200mth i sprawdzić, a Ty ile masz nalatane mth i km? rozbierałeś już silnik? z ciekawości możesz zmierzyć prześwit ;)

Husaberg FS650 > Husaberg FS570 :D > KTM 950SM

17 Ostatnio edytowany przez velkurczak (2016-06-27 22:28:16)

Odp: Husaberg Fe 570 na kołach hamulcach i zębatkach FS :P

Prześwit 29cm
105h mam, silnik fabryka, tylko zawory sprawdzałem i wymieniam olej.
Planuję do zimy dolatać i wysłać silnik na przegląd. Ludzie piszą że 200h na tłoku przelatują, nie wierzę, więc pewnie przy 150h wymienię.
Ja bym trzymał na Twoim miejscu berga, bo nic lepszego na rynku w tej klasie nie ma, nawet jeśli to przerobione z FE.

Yamaha WR 250F - chyba się starzeje.
Husaberg TE 250
Husaberg FS 570 sztos
EXC 525 mianowicie, dość dobry. LC4 640 badziewie, do badziewia.

18

Odp: Husaberg Fe 570 na kołach hamulcach i zębatkach FS :P

velkurczak napisał/a:

Prześwit 29cm
105h mam, silnik fabryka, tylko zawory sprawdzałem i wymieniam olej.
Planuję do zimy dolatać i wysłać silnik na przegląd. Ludzie piszą że 200h na tłoku przelatują, nie wierzę, więc pewnie przy 150h wymienię.
Ja bym trzymał na Twoim miejscu berga, bo nic lepszego na rynku w tej klasie nie ma, nawet jeśli to przerobione z FE.

Wiem dlatego z ceny nie zamierzam nic schodzić ;)
w którym miejscu 29cm?

Husaberg FS650 > Husaberg FS570 :D > KTM 950SM

19

Odp: Husaberg Fe 570 na kołach hamulcach i zębatkach FS :P

Od ziemi do osłony silnika. Jest praktycznie poziomo, więc bez różnicy gdzie zmierzę.

Yamaha WR 250F - chyba się starzeje.
Husaberg TE 250
Husaberg FS 570 sztos
EXC 525 mianowicie, dość dobry. LC4 640 badziewie, do badziewia.

20

Odp: Husaberg Fe 570 na kołach hamulcach i zębatkach FS :P

to u mnie z osłoną jest 31cm

Husaberg FS650 > Husaberg FS570 :D > KTM 950SM

21

Odp: Husaberg Fe 570 na kołach hamulcach i zębatkach FS :P

hacker33 napisał/a:

Czy ten Berg nie był kupiony w Rapid Motocykle z Poznania?

Z Rapida to był chyba fabryczny SM.

LT-Z 400 --->DR-Z 400 SM+Yoshi RS2--->KTM 525 EXC SM --->MT-09--->Husaberg FS 650

22

Odp: Husaberg Fe 570 na kołach hamulcach i zębatkach FS :P

Dzinkss napisał/a:
hacker33 napisał/a:

Czy ten Berg nie był kupiony w Rapid Motocykle z Poznania?

Z Rapida to był chyba fabryczny SM.

Był też przerabiany. Rozmawiałem dawno dawno temu z pracownikiem Rapida i opowiadał mi o kliencie co kupił FE a później za grubą kasę dokupił wszystko aby zrobić go na sm.
Zresztą pamiętam ten sprzęt jak był na sprzedaż w poznaniu na otomoto.

Husaberg FE 450 E / SM
KTM 380 SMR SOLD
DR-Z400SM   3x3 , FCR39MX , JD , MRD/SSW , MAGURA/BREMBO4P/BRAKING320MM, IMS 2.6  SOLD

23

Odp: Husaberg Fe 570 na kołach hamulcach i zębatkach FS :P

hacker33 napisał/a:
Dzinkss napisał/a:
hacker33 napisał/a:

Czy ten Berg nie był kupiony w Rapid Motocykle z Poznania?

Z Rapida to był chyba fabryczny SM.

Był też przerabiany. Rozmawiałem dawno dawno temu z pracownikiem Rapida i opowiadał mi o kliencie co kupił FE a później za grubą kasę dokupił wszystko aby zrobić go na sm.
Zresztą pamiętam ten sprzęt jak był na sprzedaż w poznaniu na otomoto.

być może to ten sprzęt, wiesz może coś więcej co było wymieniane? znasz nazwisko pierwszego właściciela? na pułkach widnieje jakiś nr. katalogowy z logiem KTMa jak wrócę do domu to z ciekawości sprawdzę od czego są te półki bo być może okrze się że zawias również był wymieniony na ten z FSa i znowu będę musiał zmienić tytuł tematu :D

Husaberg FS650 > Husaberg FS570 :D > KTM 950SM

24

Odp: Husaberg Fe 570 na kołach hamulcach i zębatkach FS :P

Aż tak nie pamiętam.
Zawieszenie jest od FE. FS miał zacisk radialny.
Zacisk, pompa i koła na pewno były kupione w salonie. Jak widać ma on wszystkie możliwe niebieskie dodatki z PP.
Ogólnie nie był to biedny klient. Bo nikt nie kupiłby FE i nie pakował 15tys. w zrobienie go na FS.

Husaberg FE 450 E / SM
KTM 380 SMR SOLD
DR-Z400SM   3x3 , FCR39MX , JD , MRD/SSW , MAGURA/BREMBO4P/BRAKING320MM, IMS 2.6  SOLD

25

Odp: Husaberg Fe 570 na kołach hamulcach i zębatkach FS :P

Mi chodziło o tego:
[url]http://sprzedajemy.pl/oferta-husaberg-fs-570-supermoto-nr349681[/url]

LT-Z 400 --->DR-Z 400 SM+Yoshi RS2--->KTM 525 EXC SM --->MT-09--->Husaberg FS 650

26

Odp: Husaberg Fe 570 na kołach hamulcach i zębatkach FS :P

auuu..... idealny.

27

Odp: Husaberg Fe 570 na kołach hamulcach i zębatkach FS :P

Dzinkss napisał/a:

Mi chodziło o tego:
[url]http://sprzedajemy.pl/oferta-husaberg-fs-570-supermoto-nr349681[/url]

Tego też pamiętam.
Chyba też nie w pierwszych rękach jest ten motocykl. Bo ciągle wisi na aukcjach już od 2 albo 3 lat.
Kiedyś miał jakieś szurnięcie na którymś tylnym plastiku jak mnie pamięć nie myli.

Husaberg FE 450 E / SM
KTM 380 SMR SOLD
DR-Z400SM   3x3 , FCR39MX , JD , MRD/SSW , MAGURA/BREMBO4P/BRAKING320MM, IMS 2.6  SOLD

28

Odp: Husaberg Fe 570 na kołach hamulcach i zębatkach FS :P

hacker33 napisał/a:
Dzinkss napisał/a:

Mi chodziło o tego:
[url]http://sprzedajemy.pl/oferta-husaberg-fs-570-supermoto-nr349681[/url]

Tego też pamiętam.
Chyba też nie w pierwszych rękach jest ten motocykl. Bo ciągle wisi na aukcjach już od 2 albo 3 lat.
Kiedyś miał jakieś szurnięcie na którymś tylnym plastiku jak mnie pamięć nie myli.

A to nie jest przypadkiem ten co w motormanii był testowany?

LT-Z 400 --->DR-Z 400 SM+Yoshi RS2--->KTM 525 EXC SM --->MT-09--->Husaberg FS 650

29

Odp: Husaberg Fe 570 na kołach hamulcach i zębatkach FS :P

W kwestii tłoków - miałem 390 z przebiegiem 300 mth. Przy 280 rozebrany profilaktycznie i poskładany bo nie było co wymieniać. Nie wiem jak w supermoto ale w terenie 390, 450 i 570 robią nawet 800h (w Maroku sporo takich mają).

pozdrawiam, samson
www.farmapomyslow.pl

30

Odp: Husaberg Fe 570 na kołach hamulcach i zębatkach FS :P

samson napisał/a:

W kwestii tłoków - miałem 390 z przebiegiem 300 mth. Przy 280 rozebrany profilaktycznie i poskładany bo nie było co wymieniać. Nie wiem jak w supermoto ale w terenie 390, 450 i 570 robią nawet 800h (w Maroku sporo takich mają).


No właśnie miałem o tym pisać, że to dziwne w tych sprzętach żeby tak szybko zmieniać. Oczywiście jeśli wymaga to tak, ale goście kulają lekko po 400h.

Czemu ten Pan pojechał? - https://bit.ly/2VlprSp