1

Temat: Polecany serwis - Pruszków i okolice

Witam, czy ktoś może zna jakiś sprawdzony serwis w Pruszkowie i okolicach (Milanówek, Grodzisk, Michałowice, może być i dalej)? Blisko mnie jest Sanchez, do którego mam 5 minut piechotą (większość osób siedzących w enduro i crossach z pewnością go kojarzy), bardzo solidna firma, ale niestety nie na mój portfel. Mam parę rzeczy do zrobienia w FMXie i byłbym wdzięczny za namiary na kogoś godnego polecenia.

FMX 650

2 Ostatnio edytowany przez delta (2016-05-31 08:52:07)

Odp: Polecany serwis - Pruszków i okolice

Bury napisał/a:

Blisko mnie jest Sanchez, do którego mam 5 minut piechotą (większość osób siedzących w enduro i crossach z pewnością go kojarzy), bardzo solidna firma,

Bardzo solidnie lecą w ch***a, bardzo solidnie nie przyznają się do winy, bardzo solidni złodzieje.

Ja w mazowieckim mogę polecić Michała Dmitruka w Piasecznie, ale zawalony robotą jest. tel.  694 435 859
i Przemka Badowskiego w Wawie tel. 604174787

https://www.bikepics.com/members/81

3

Odp: Polecany serwis - Pruszków i okolice

W Pruszkowie polecam Petera, dobrze znanego mechanika w okolicy, choć u niego kiepsko z terminami.
Ponoć na 2017 już zapisuje.
Pruszków, ul. Bohaterów Warszawy 64.
Możesz się na mnie spokojnie powołać.

4

Odp: Polecany serwis - Pruszków i okolice

delta, ja da dawno u nich nie byłem, pamiętam tylko, że jak kiedyś oddawałem im coś do roboty, to byłem zadowolony ze wszystkiego oprócz ceny. Chociaż chłopaki ode mnie z okolicy, którzy pomykają na crossach, też od nich uciekli już dłuuugi czas temu, więc może coś jest na rzeczy. W każdym razie ta opcja odpada. Dzięki, ale niestety z Piasecznem też lipa, bo jeszcze prawka nie skończyłem robić, a jak jeżdżę samochodem w tamtym kierunku, to w Magdalence za każdym razem stoją.

benito, dzięki, napisałem na PW. Obecnie i tak wyjeżdżam na dwa miesiące do Niemiec, więc ciśnienia na terminy nie mam, a chcę mieć wszystko dobrze zrobione.

FMX 650

5

Odp: Polecany serwis - Pruszków i okolice

benito napisał/a:

W Pruszkowie polecam Petera, dobrze znanego mechanika w okolicy, choć u niego kiepsko z terminami.
Ponoć na 2017 już zapisuje.
Pruszków, ul. Bohaterów Warszawy 64.
Możesz się na mnie spokojnie powołać.

zgadzam się z przedmówcą.

yamaha 29 koni
husq więcej koni

6

Odp: Polecany serwis - Pruszków i okolice

Ewentualnie Motokofeina w Nadarzynie. Koleś sam jeździ na 525 i wydaje się, że zna się na rzeczy.

Yamaha DT125X
KTM EXC 525