16 Ostatnio edytowany przez bielu000 (2016-05-27 00:28:03)

Odp: FMX, jak wizualnie go poprawić? Jakieś pomysły?

delta napisał/a:

Jak fmx może być ładny? :D Ahahahahahh

Jest takie powiedzenie "Gust jak **uj każdy ma swój " :D :)

Husqvarna TE/SM 610i.e

17

Odp: FMX, jak wizualnie go poprawić? Jakieś pomysły?

moto ma strasznie zaburzone proporcje i jest taki troche dziwoląg z niego, mocowanie kierownicy oraz końce lag amortyzatoró na wysokosci śmiesznego garbatego baku też mnie rozbraja, trzeba kochać taką urodę

Husqa smr 570

18

Odp: FMX, jak wizualnie go poprawić? Jakieś pomysły?

Parafrazując to co kiedyś napisał hermes (w odniesieniu do DRZ) - "wypij trochę, będzie piękny" :)

Husqvarna TE/SM 610i.e

19

Odp: FMX, jak wizualnie go poprawić? Jakieś pomysły?

https://i.ytimg.com/vi/xkoU2fNnefU/maxresdefault.jpg

Husaberg FE 450 E / SM
KTM 380 SMR SOLD
DR-Z400SM   3x3 , FCR39MX , JD , MRD/SSW , MAGURA/BREMBO4P/BRAKING320MM, IMS 2.6  SOLD

20

Odp: FMX, jak wizualnie go poprawić? Jakieś pomysły?

I to jest słuszna koncepcja!

"Najbardziej mnie teraz wkurwia u młodzieży to że już więcej do niej nie należę" Kazik Staszewski"

21 Ostatnio edytowany przez Spidi (2016-05-27 12:27:48)

Odp: FMX, jak wizualnie go poprawić? Jakieś pomysły?

FMX wygląda na potwornie ociężały więc idź w kierunku zdejmowania wszystkiego co zbędne, odelżania wizualnego, wymiany tego co niezbędne na mniejsze i zgrabniejsze odpowiedniki.

Zmień lusterka, zmień kierunki, wywal ten śmieszny błotniczek z przedniego koła, jego los powinna podzielić osłona łańcucha. Pomyśl też nad jakimś mniejszym zgrabniejszym wydechem. Nie wiem jaka jest konstrukcja setów ale są paskudne. Pasażera wywaliłbym/wyciął zupełnie a z osłonami kostek setów kierowcy też można by powalczyć, żeby je odchudzić wizualnie.

Po co wyspawałeś taki pancerny stelaż pod blachę? Przecież do tablicy wystarczy wyciąć i powyginać kawałek niezbyt grubej blachy nierdzewki. To co wyspawałeś waży "na oko" ze 2kg a przecież ma trzymać blachę i nikt po tym skakał nie będzie... ;)

SPIDI

Subiektywnie o motoryzacji z charakterem
Facebook.com/SpidiFreestyle