1

Temat: Zacisk 4tłoczkowy Beringera a pompa problem

czy przy zmianie zacisku z ori 2 tłoczkowego brembo na 4 tłoczkowy Beringera muszę zmienić pompę?
Pytam ponieważ właśnie przyjechała do mnie tarcza i zabrałem się za zmianę i jakiś lipny jest ten hamulec :/ klamka bardzo miękko chodzi i można ją bez problemu docisnąć do manetki a koło się nie blokuje :/ o co chodzi? czyżby jeszcze był zapowietrzony? przelałem 1L płynu przez układ i nic :/

Husaberg FS650 > Husaberg FS570 :D > KTM 950SM

2

Odp: Zacisk 4tłoczkowy Beringera a pompa problem

Napewno zapowietrzony , najlepiej podawać mu płyn prze odpowietrznik w zacisku .

Ktm#exc#525#sm

3

Odp: Zacisk 4tłoczkowy Beringera a pompa problem

racek napisał/a:

Napewno zapowietrzony , najlepiej podawać mu płyn prze odpowietrznik w zacisku .

próbowałem w ten sposób i nic to nie dało :/

Husaberg FS650 > Husaberg FS570 :D > KTM 950SM

4

Odp: Zacisk 4tłoczkowy Beringera a pompa problem

Piotrekmm napisał/a:
racek napisał/a:

Napewno zapowietrzony , najlepiej podawać mu płyn prze odpowietrznik w zacisku .

próbowałem w ten sposób i nic to nie dało :/

Trzeba jeszcze pamietać ze podając płyn od dołu trzeba uzupełniać go od góry. Na bank jest zapowietrzony, tez kiedyś walczyłem z heblem i za nic nie mogłem odpowietrzyć no ale w końcu jakoś "złapał":))

LT-Z 400 --->DR-Z 400 SM+Yoshi RS2--->KTM 525 EXC SM --->MT-09--->Husaberg FS 650

5

Odp: Zacisk 4tłoczkowy Beringera a pompa problem

po długiej walce narazie efekt jest taki że przy skręceniu na maksa pompy podczas hamowania stopala można z ledwością zrobić po dociśnięciu klamki do manetki :/ no nic będę jeszcze walczy bo może faktycznie jest zapowietrzony

Husaberg FS650 > Husaberg FS570 :D > KTM 950SM

6

Odp: Zacisk 4tłoczkowy Beringera a pompa problem

wykonuj szybkie ruchy dzwignia sprzegla jedynie centymetr od pozycji normalnej a to powinno pomoc :)

7 Ostatnio edytowany przez KaspaSM (2016-05-22 21:03:42)

Odp: Zacisk 4tłoczkowy Beringera a pompa problem

Raczej jest zapowietrzony jesli na calym zakresie ruchu jest miękko. Nie zmienia to jednak faktu że jeśli masz pompke 10mm to przy dogrzaniu hamulca zakresu może braknąć. Przerabiałem to ostatnio u siebie

Zapraszam na nasz FanPage! https://www.facebook.com/SUMOsupermotoTEAM/