46

Odp: Półki SuperMoto po co? Jakie? Za ile?

Tylko dwie. Po prostu demontujesz sztycę i obracasz ją o 180 stopni. Ma kształt fasolki i pasuje tylko w dwóch pozycjach.

"Najbardziej mnie teraz wkurwia u młodzieży to że już więcej do niej nie należę" Kazik Staszewski"

47

Odp: Półki SuperMoto po co? Jakie? Za ile?

Nie wiem,co masz namysli,mowiac luzne czesci. Polki sa od bud racing, ten trzpien jest odkrecany na dole ale jak to tam w srodku wyglada to nie wiem. Powinny byc tam jakies znaki,napisy? Z zewnatrz nic nie widze.

48

Odp: Półki SuperMoto po co? Jakie? Za ile?

Im górna półka bliżej baku tym mniejszy offest. Reszty powinieneś się domyślić po odkręceniu sztycy.
Sporo półek ma napisane offsety na górnej półce i kropkę na sztycy.

Husaberg FE 450 E / SM
KTM 380 SMR SOLD
DR-Z400SM   3x3 , FCR39MX , JD , MRD/SSW , MAGURA/BREMBO4P/BRAKING320MM, IMS 2.6  SOLD

49

Odp: Półki SuperMoto po co? Jakie? Za ile?

Adammada napisał/a:

Nie wiem,co masz namysli,mowiac luzne czesci. Polki sa od bud racing, ten trzpien jest odkrecany na dole ale jak to tam w srodku wyglada to nie wiem. Powinny byc tam jakies znaki,napisy? Z zewnatrz nic nie widze.

Niektóre rozwiązania to wymienne tulejki i o tym Pewnie kolega myślał. Luźne części to zestaw wymiennych tulejek dla różnych wartości wyprzedzenia.

"Najbardziej mnie teraz wkurwia u młodzieży to że już więcej do niej nie należę" Kazik Staszewski"

50

Odp: Półki SuperMoto po co? Jakie? Za ile?

U mnie oznaczenia sa os spodu dolnej polki, wiec moze pod korkiem sztycy od spodu beda jakies kropki,znaki. Obadam przy okazji jak to tam jest ustawione. Dzieki