1 Ostatnio edytowany przez AdamBialy (2016-01-13 18:58:26)

Temat: Husqvarna 630,a olej!

Cześć mam mały problem z moją Husqvarną. Jest to problem dość uciążliwy,motocykl gdy jeździ spokojnie,oraz na dwóch kołach jeździ idealnie i nic się nie dzieje,jeśli śmiga się na kole ale do 100-250m też jest okej,natomiast jeśli śmigam Husqvarna w bardzo wysokim pionie i bardzo daleko,leci mi jakby to powiedzieć z przelewu? olej. Leci on z węża który idzie od głowicy do filtra,a potem z filtra skapuje sobie na resztę. Czy jest możliwość zrobienia z tym czegoś? Próbowałem to zatkać ale nie jest to chyba za dobry pomysł. Pozdrawiam

2

Odp: Husqvarna 630,a olej!

Nadal nie znalazłem odpowiedzi,nikt nie potrafi pomóc? Znalazłem na forum angielskim taki sam problem jak mój mógłby ktoś zerknąć okiem? [url]http://www.cafehusky.com/threads/oil-in-airbox-630-sms.21648/[/url]

3

Odp: Husqvarna 630,a olej!

Przelew musisz zatkać, od głowicy idzie taki wężyk do filtra. Tak mi znajomy napisał, który często w pionie lata i mówił właśnie, że po zabawie  miał całe moto uwalone.

China scooter -> Derbi GPR 50 -> Aprilia RS 125 -> Suzuki GSX-R 600 K6 -> Husqvarna SMS 630