1 Ostatnio edytowany przez Matss123 (2015-12-13 12:22:53)

Temat: Honda crm125 jakie koło supermoto na przód

Witam :)  Mam honde crm125 enduro i chciałbym z przodu zmienić kolo na Sm.Od czego pasowałoby koło? Czy od jakiejś 50 czy może innej 125? Pozdrawiam ;)

2

Odp: Honda crm125 jakie koło supermoto na przód

Matss123 napisał/a:

Witam :)  Mam honde crm125 enduro i chciałbym z przodu zmienić kolo na Sm.Od czego pasowałoby koło? Czy od jakiejś 50 czy może innej 125? Pozdrawiam ;)

Zmierz oś, łożysko, szerokość piasty i szukaj czegoś o zbliżonych wymiarach. Husqa 125 ma chyba 3" felge na przodzie i 4" na tyle, w takie coś bym poszedł, ewentualnie koła od DRZ jak da się upchnąć.

PBM

3 Ostatnio edytowany przez maciej_mi (2016-01-04 22:05:45)

Odp: Honda crm125 jakie koło supermoto na przód

Na moje, to ja bym się nie bawił w kombinacje, z zakładaniem na przód kółka 17" a na tył pozostawienie 18", jeśli chcesz się pobawić wystarczy założyć opony stricte szosowe na te koła które już masz, w stanach nazywają to supermoto big foot

[url]https://www.google.pl/search?q=supermoto+big+foot&biw=1366&bih=641&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=0ahUKEwjkjuaX-pDKAhUCPRQKHcqsBnAQ_AUIBigB[/url]

Tanio, szybko i coś się na asfalcie pobawisz, ja bym tą stroną szedł. Crm 125 ma 20'kilka koni więc i tak nie potrzebuje szerokich papci.

A jeśli chcesz po bożemu to szukaj kpl. który jest zbliżony wymiarami itp. Ew, jakieś od nsr itp.

Twój wybór.