16

Odp: Sprzedam Husqvarne 630 SMS ! ;)

Anyway, ja wychodzę z założenia, że jak oglądać, to tylko w obrębie województwa, nie ma sensu jeździć na drugi koniec polski, po to by wrócić z kwitkiem.


I to jest słuszna koncepcja!

"Najbardziej mnie teraz wkurwia u młodzieży to że już więcej do niej nie należę" Kazik Staszewski"

17

Odp: Sprzedam Husqvarne 630 SMS ! ;)

lub ustawiać 5/6 samochodów po drodze i lecisz.  a i tak kupisz calkiem co innego :D , 3 lat temu ustawilismy  trase po mesia jakiegos tam 5 samochodów każdy nie wypał  na parkingu kolo jakiegos cpnu  patrzymy stoi na lawecie e46 pogadalismy zobaczylismy i kupiona i licznik cofniety  tylko 50k a  cpn był tylko 20 km od granicy.

ktm 640 06r

kiedys exc 2x525  2x450 lc4 640 xt600

18

Odp: Sprzedam Husqvarne 630 SMS ! ;)

Ja teraz kupiłem moto do gymkhany, od razu poszło do mechanika na serwis, wieczorem dzwoni i i mówi"nasi byli w tym silniku" - łańcuszek rozrządu nie żyje(skończył się naciąg na napinaczu), ślizg łańcuszka klejony czy "ch" wie co, żeby go wymienić trzeba silnik rozpołowić a miał być super extra sprzęt, nawet filmik na youtubie wrzucony z przeprowadzonych prac od podstaw w 2014 roku, wyglądał zacnie.Szkoda tylko, że już silnik nie ten co na filmiku. Szybki tel do właściciela i krótka piłka - przelewasz mi kasę na 2 silnik albo oddaję sprzęt, nawet się nie zająknął...Taka dygresja dla poszukiwaczy "posezonowych okazji" :)

19

Odp: Sprzedam Husqvarne 630 SMS ! ;)

gierwi napisał/a:

Anyway, ja wychodzę z założenia, że jak oglądać, to tylko w obrębie województwa, nie ma sensu jeździć na drugi koniec polski, po to by wrócić z kwitkiem.


I to jest słuszna koncepcja!

pierwszy raz jak ogladalem motocylk to u siebie w miescie, i taki szrot byl ze sie poza miasto nawet bym nie wypuscil nigdy

z innej strony jak sprzedawalem swoj, zrobilem zdjecia filmiki itp wszystko ok, gosciu jechal z daleka, ja 5 km i mi po drodze zaczal olejem rzygac, niby uszczelka za 60zl ale glupia sytuacja

SMCR Wings

20

Odp: Sprzedam Husqvarne 630 SMS ! ;)

Trzeba być ostrożnym i nie można liczyć na cud, bo takich raczej mało.
Ja sprzedaję auto z 2008 roku, krajowe z oryginalnym na 100% przebiegiem 268tyś km...i odzew słaby.
Dlaczego?? Bo przebieg wysoki...
Stan świetny, serwisowany w Mercedesie, cena dostosowana do tych skręconych.
My zwyczajnie lubimy sami siebie oszukiwać i tyle.
PROMOCJA....nie ma takiego słowa.

A tak dla sprzedających wszelkie produkty, uważajcie na siebie:
[url]https://www.youtube.com/watch?v=BXCJmN-Koeo[/url]

21

Odp: Sprzedam Husqvarne 630 SMS ! ;)

No jak ktoś kupi i dobije do 400tys. to już na bank nie sprzeda:)

22

Odp: Sprzedam Husqvarne 630 SMS ! ;)

Samochód czy moto to bez różnicy, jak ktos jest uczciwy to wszystko powie przez telefon i na miejscu nie bedzie rozczarowania
Sam ostatnio oglądałem Jeepa z 2015 r ktory jak sie okazało miał spalony cały przód ...

Ktm 690 SMC R (4sztuka :D
Can-Am Renegade 1000
Honda Crf 250

23

Odp: Sprzedam Husqvarne 630 SMS ! ;)

punk891 napisał/a:

rysz, z całym szacunkiem, ale gdybym to ja sprzedawał moto, to w dupie miałbym takiego klienta, który z góry niemalże uważa mnie za oszusta, a na oględziny przyjechałby pod warunkiem, że jakby co, to miałbym zwrócić hajs za przejazd, bo na miejscu okazało się, że żarówka przepalona, ale plastik porysowany. No błagam... Chcesz to przyjeżdżaj, nikomu łaski nie robisz, że przyjedziesz obejrzeć moto.

Masz racje :)
He gościu szuka chyba sponsora na paliwo :)

Albo grubo Albo wcale :p
ktm lc4 640+2x akrapović+ fcr 41+open airbox 06r
Ktm 450 SMR-R 08r
Ktm 690 enduro R + SM 13r /Yamaha R1 tysiączek :)

24

Odp: Sprzedam Husqvarne 630 SMS ! ;)

rafal223 napisał/a:

A ja rzuce dygresje w drugą stronę: byłem oglądać auto, waliłem 600km w jedna strone, miało być cukierek...
Na aukcji zdjecia były sprzed 4 lat, totalny szrot, że w ogóle jechało - byłem zdziwiony, gość walił taki kit, że chciało się rzygać. I to o 5 rano byłem u niego, zeby wrócić w sobote do pracy. :)
Moze auto to nie moto, wiadomo, ale trzeba swoje liczyć. Teraz bez dokładnego wywiadu, miernika, kompa nie jade. Chyba, że ktoś naprawde rzetelnie podchodzi do sprawy - to co innego.

Wystarczy się przejechać na kimś raz - za każdym nastepnym bedziesz ostrożny :)

A ludzi którzy chcą wycyckać, wcisnąć złoma jest dosłownie MULTUM.

Ostatnio sprzedawałem audi b7 2,0tdi 2005r gościu miernikiem lakieru (nie wiem jaki tym miernika) popierdolił mi kazdy element dobrze ze kupił to auto bo wydłubał bym mu oczy... i nigdy nie pozwolę zeby ktoś patrzył mi auto miernikiem lakieru... Mało tego rok temu sprzedawałem peugeota boxera z 2013r 3,0 hdi 180ps kupujący chciał podpiąć pod kompa mimo tego ze auto było na gwarancji i miało najechane już 230tyśkm ale serwisowane do końca podpiął jakieś ścierwo i boxer już nie chciał odpalić dopiero serwis poradził sobie z tym na koszt tamtego gościa tak ze ja mam nauczke...

Albo grubo Albo wcale :p
ktm lc4 640+2x akrapović+ fcr 41+open airbox 06r
Ktm 450 SMR-R 08r
Ktm 690 enduro R + SM 13r /Yamaha R1 tysiączek :)

25 Ostatnio edytowany przez rysz (2015-12-02 16:58:08)

Odp: Sprzedam Husqvarne 630 SMS ! ;)

facetm o czym ty wogole gadasz, weź się zastanow... a ja kiedyś pozyczylem kolesiowi xboxa a jak mi oddal to nie dzialal.
sponsora na paliwo? rozpedz się i pierdolnij barana w sciane

Nie pozwolisz sprawdzić auta miernikiem? nie pozwolisz podpiac pod komputer? a wsiasc do srodka pozwalasz czy tylko za pisemnym pozwoleniem prezydenta w dwóch egzemplarzach?

26

Odp: Sprzedam Husqvarne 630 SMS ! ;)

spokój k***a - w ogłoszeniu jest telefon zadzwoń zapytaj, sprzedający i kupujący mają swoje ale... albo się dogadają albo nie.
Nie ma tu nad czym więcej dywagować.

100% koncentracji = 100% satysfakcji - moje małe enduroooo - #997 rejsing
O nas http://www.youtube.com/watch?v=z5LUptOcE_o&feature=youtu.be
Part 1  http://www.youtube.com/watch?v=l-6jEjyYJpg
Part 2  http://www.youtube.com/watch?v=PWdubyCHfnQ

27

Odp: Sprzedam Husqvarne 630 SMS ! ;)

rysz napisał/a:

facetm o czym ty wogole gadasz, weź się zastanow... a ja kiedyś pozyczylem kolesiowi xboxa a jak mi oddal to nie dzialal.
sponsora na paliwo? rozpedz się i pierdolnij barana w sciane

Nie pozwolisz sprawdzić auta miernikiem? nie pozwolisz podpiac pod komputer? a wsiasc do srodka pozwalasz czy tylko za pisemnym pozwoleniem prezydenta w dwóch egzemplarzach?

Nie, nie pozwole!!! oglądaj odpal popatrz połóż kase na stół i wtedy możesz sie przejechać takich napaleńców jak ty co chcą sobie pojeździć jest w chu..j. sprzedawałem już nie jedno auto i moto i swoje doświadczenie w tych sprawach mam, tak że wyluzuj,
aaa i rozpędzić to możesz swój dupo-wóz soryyy zapomniałem jak ci nie zatankują to nie pojeździsz...
Skończyłem z tobą rozmawiać,...
Cześć jak czapka Pa jak parasol...
Bez urazy.

Albo grubo Albo wcale :p
ktm lc4 640+2x akrapović+ fcr 41+open airbox 06r
Ktm 450 SMR-R 08r
Ktm 690 enduro R + SM 13r /Yamaha R1 tysiączek :)

28

Odp: Sprzedam Husqvarne 630 SMS ! ;)

typ mi ciśnie a na końcu dodaje bez urazy.
mysle, ze temat do zamkniecia.