1

Temat: kupilem Huske 510 przesrane

No i zaczelo sie zsiadlem z CBR 900 i nie wiem o co tu biega kurde nie wiem jaka jest granica skretu i  ile sie moge uchylic w zakret,kolo sie slizga tylnie kiedy gaz ,kiedy co .Jeszcze sie teraz naczytalem o technice jazdy i mam kociol .Za cholere nie wiem kiedy co robic MASAKRA.teraz podziwiam kierowcow SM Macie jaja .No i co teraz moze cos ktos podpowie ,jak tak dalej bedzie to za pare dni mnie zakopia ,a z tej huski nic nie zostanie.Pomocyyyyyyyyyyyyyy

2

Odp: kupilem Huske 510 przesrane

mitex napisał/a:

No i zaczelo sie zsiadlem z CBR 900 i nie wiem o co tu biega kurde nie wiem jaka jest granica skretu i  ile sie moge uchylic w zakret,kolo sie slizga tylnie kiedy gaz ,kiedy co .Jeszcze sie teraz naczytalem o technice jazdy i mam kociol .Za cholere nie wiem kiedy co robic MASAKRA.teraz podziwiam kierowcow SM Macie jaja .No i co teraz moze cos ktos podpowie ,jak tak dalej bedzie to za pare dni mnie zakopia ,a z tej huski nic nie zostanie.Pomocyyyyyyyyyyyyyy

Dorwij jakiś parking i katuj złożenia, hamowania, wyczuj sprzęta sobie i w miarę jak będziesz wyczuwał będziesz wchodził coraz większym bokiem :) A jak jesteś kompletnie zielony to teorii podłap z YouTube, tam można fajnie obejrzeć w slowmotion różne techniki :)

aaaaaaaach ! ale urrrwał ! ale to było dobre ! :D

3

Odp: kupilem Huske 510 przesrane

Nie spinaj sie, musisz być wyluzowany, a wszystko wykonuj naturalnie. To nie jest jakaś kosmiczna technologia gdzie potrzebny jest poradnik grubości 7 tomów encyklopedii, tu wystarczy mieć dobry humor pod czas jazdy, a z tym to nie problem  bo kazdy ma dobry humor jak wsiada na SM i przyjdzie samo.

PS Wpisz miasto w profilu to może ogarniesz kogoś ze swojej okolicy i raźniej Ci bedzie sie uczyć.  :)
Pozdr

Osłony silnika do Suzuki DRZ 400, KTM 690, KTM 950/990

4

Odp: kupilem Huske 510 przesrane

poczuj się jak na rowerze :P 0 spinki , pełen luz !! właśnie za to kocham SM  :cool:

"Art. 54. Konstytucji RP:
1.Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji."

5

Odp: kupilem Huske 510 przesrane

dokładnie mitex wpisz miasto w profilu to może skumasz się z kimś bardziej doświadczonym  :)

6

Odp: kupilem Huske 510 przesrane

mitex napisał/a:

No i zaczelo sie zsiadlem z CBR 900 i nie wiem o co tu biega kurde nie wiem jaka jest granica skretu i  ile sie moge uchylic w zakret,kolo sie slizga tylnie kiedy gaz ,kiedy co .Jeszcze sie teraz naczytalem o technice jazdy i mam kociol .Za cholere nie wiem kiedy co robic MASAKRA.teraz podziwiam kierowcow SM Macie jaja .No i co teraz moze cos ktos podpowie ,jak tak dalej bedzie to za pare dni mnie zakopia ,a z tej huski nic nie zostanie.Pomocyyyyyyyyyyyyyy

Jeśli tak jest to obiecuje że w tym tygodniu kupie supermoto!! :cool: jebać nudne plastiki :D

7

Odp: kupilem Huske 510 przesrane

Dzieki na plastikach 12 lat na zuzlu 6 lat a za cholere nie potrafie francy wyczuc .Ale obiecuje ze bede walczyl albo ona albo ja.