1

Temat: [S]Husqvarna 450 SMR 04

Witam
Jak w temacie, nie będę zachwalał, nie będę wymieniał niedociągnięć, widać jaki sprzęt i dla kogo. Modyfikacje w miarę opisane na aukcji

[url]http://allegro.pl/husqvarna-mv-agusta-450-smr-04-supermoto-te-smc-i5730459828.html[/url]

Konkretnie zainteresowanych zapraszam do oględzin praktycznie codziennie, dla forumowiczów schodzę z ceny w ciemno:)
Pozdrawiam

2

Odp: [S]Husqvarna 450 SMR 04

Sprzedac sm jest ciezko. Sprzedac huske jest bardzo ciezko. A sprzedac cos w czesciach czego na foto nawet nie widac jak wyglada w calosci i to za 15k... No powodzenia :)

3

Odp: [S]Husqvarna 450 SMR 04

Zgadzam się, sam teraz czegoś szukam i pominąłem to ogłoszenie na starcie bo nie wiadomo co chcesz sprzedać.

4

Odp: [S]Husqvarna 450 SMR 04

zdjęcia złożonego dodane, jakie są dodatki jest wypisane i jest galeria 30zdjec w linku na samym dole aukcji, nie wiem co więcej potrzeba, nie będę pisał opowieści:) widać, że w sprzęt dużo włożone, widać na jakich częściach, ktoś zainteresowany to przyjedzie i wtedy będzie marudził:) Cena jest praktycznie zwrotem kosztów, łatwo to podliczyć.

5 Ostatnio edytowany przez nailer (2015-10-14 20:04:21)

Odp: [S]Husqvarna 450 SMR 04

@MAĆKO jeżeli szukasz odezwij sie na PW, jeżeli masz kawałek do Krakowa mogę zrobić zdjęcie w dużej rozdzielczości czego tylko sobie życzysz, filmik jak odpala na zimnym, jak chodzi na ciepłym i co jeszcze trzeba zrobić. Silnik jest praktycznie nowy więc tak naprawdę nie mam się czego obawiać:)

6

Odp: [S]Husqvarna 450 SMR 04

chodzi o to, że sprzedajesz motocykl a na pierwszym zdjęciu rama z kołami i kierownicą
a w galerii zdjęcia śrubek i jakiś pierdółek
Daj porządne zdjęcia złożonego motocykla w całej okazałości z 4 stron

to tak jakbyś sprzedawał samochód a na pierwszych zdjęciach sama karoseria bez silnika, wnętrza, szyb, tapicerki...

Husaberg FE 450 E / SM
KTM 380 SMR SOLD
DR-Z400SM   3x3 , FCR39MX , JD , MRD/SSW , MAGURA/BREMBO4P/BRAKING320MM, IMS 2.6  SOLD

7

Odp: [S]Husqvarna 450 SMR 04

nailer napisał/a:

dla forumowiczów schodzę z ceny w ciemno:)

Podaj od razu cenę. Który to w końcu rok, bo w ogłoszeniu jest 2004, w zdjęciach jest napisane 2005, w starym ogłoszeniu to samo.
2005 - zrozumiałe, że zawory jebnęły, bo jest to bolączka tego rocznika, ale w takim razie co tam robi gaźnik Mikuni, powinien być Keihin. Graty do głowicy są od 2005, więc obstawiam ten rocznik.

EXC 525 in progress

8 Ostatnio edytowany przez nailer (2015-10-15 13:16:08)

Odp: [S]Husqvarna 450 SMR 04

witam
zdjęcia były dzisiaj zmienione, jutro dorzucę drugi boczek a jeżeli chodzi o galerię to jakie zdjęcia śrubek i pierdoły? Masz pokazane wszystkie części, wszystkie nowe jakie były założone, jak motocykl został wybebeszony, ramę, silnik, zawory, głowice, gaźnik, cylinder, tłok i całą otoczkę - to lepiej jakby były tam zdjęcia pełnego złożonego ze wszystkimi plastikami i 4x prawy bok, 4x lewy, 5x przód gdzie nic nie widać? Bo dla mnie takie są śmieszne jeżeli wypisuję się taką liste modyfikacji:) no ale mogę zrobić dla zainteresowanych..:)
Cena jest 14 900, dla forum końcówkę urywam, rok to 2004 po vinie, w dowodzie jest wklepany 2005 i takie kupiłem zawory jak remontowałem, niestety wyrzuciłem $ w błoto, z głupoty bo nie sprawdziłem vinu a w 05 juz byly inne

9

Odp: [S]Husqvarna 450 SMR 04

12,500 dla forum

10

Odp: [S]Husqvarna 450 SMR 04

nailer napisał/a:

rok to 2004 po vinie, w dowodzie jest wklepany 2005 i takie kupiłem zawory jak remontowałem, niestety wyrzuciłem $ w błoto, z głupoty bo nie sprawdziłem vinu a w 05 juz byly inne

Tzn. zawory ze zdjęć nie są zmontowane w głowicy tylko inne? Tłok ze zdjęcia też jest dla rocznika 2005, to jak to w końcu jest?
PS: Też miałem PVS 7 i PVS 14 :)

EXC 525 in progress

11 Ostatnio edytowany przez nailer (2015-10-17 16:58:47)

Odp: [S]Husqvarna 450 SMR 04

Tak, zawory ze zdjęć to te błędne które kupiłem i które nadal właściwie mam, zdjęcie głowicy jest z zamontowanymi właściwymi. Tłok i cylinder kupiłem komplet do 2004, jeżeli są 2005 to najwidoczniej też pasują;)
Myśliwy?:)

Aha, jakby ktos pytał dlaczego nie wrzucilem zdjecia wlasciwych - BO MI SIE JUŻ NIE CHCIAŁO A NIE BYŁEM WESOŁY, ŻE 2k POSZŁO NA COŚ CZEGO NIE MOGŁEM ZAMONTOWAĆ:)

12 Ostatnio edytowany przez nailer (2015-10-20 17:22:21)

Odp: [S]Husqvarna 450 SMR 04

up,
12 000 forum

13

Odp: [S]Husqvarna 450 SMR 04

up, cena jest juz na minus dla mnie

14

Odp: [S]Husqvarna 450 SMR 04

up