16

Odp: Elektryczny klucz udarowy - opinie

Widziałem kiedyś taki klucz tylko, że ręczny. Do odkręcania nakrętek w samochodach ciężarowy. Małe dziecko mogło odkręcić każdą śrubę. Klucz miał przekładnię zębatą. Dokręcanie kończyło się urwaniem śruby, ponieważ nie dało się wyczuć siły.

Honda Crm 250 Mk III Mugen > Husqvarna Smr 570

17

Odp: Elektryczny klucz udarowy - opinie

Galaarin napisał/a:

Widziałem kiedyś taki klucz tylko, że ręczny

dokładnie. To są klucze z przekładnią planetarną. Kiedyś bardzo drogie, a teraz za 600pln można kupić już coś sensownego

rmz 250
gas gas txt 250

18

Odp: Elektryczny klucz udarowy - opinie

Odgrzewanko :)...

Szukam klucza udarowego elektrycznego do 400 pln - cos polecacie ?

i can do this .. here, hold my beer

19

Odp: Elektryczny klucz udarowy - opinie

Mam makite elektryczna tw0350.. Na moje potrzeby daje rade.

20

Odp: Elektryczny klucz udarowy - opinie

jaki masz kompresor ?  jak 50 spokojnie starczy  do małego warsztu. tylko przewód 12 trzeba. i podłączyc odrazu do butli i każdy pneumatyczny da rade.

ktm 640 06r

kiedys exc 2x525  2x450 lc4 640 xt600

21

Odp: Elektryczny klucz udarowy - opinie

Wszystko fajnie, tylko pierwszy poza budzetem .... 

...musi byc koniecznie elektryczny, chodzi mi o klucz wyjazdowy, nie bede targal kompresora ...

...nikt nie uzywa ?czy sie nie przyznaje ?:)

i can do this .. here, hold my beer

22

Odp: Elektryczny klucz udarowy - opinie

miałem kiedys makite   kupiłem używke mozna powiedziec ze mnie wkurwiała waga i nie poręcznosć.  teraz mam klucz makity na aku i pneumata, kumpel ma basspolska niby lipna firma ale koła odkręca ;)

ktm 640 06r

kiedys exc 2x525  2x450 lc4 640 xt600

23 Ostatnio edytowany przez rbsn99 (2015-10-12 10:31:23)

Odp: Elektryczny klucz udarowy - opinie

Na baterie ma być czy na kabel?

DRZ400SM, KTM 990 ADV

24

Odp: Elektryczny klucz udarowy - opinie

kabel

i can do this .. here, hold my beer

25

Odp: Elektryczny klucz udarowy - opinie

Popatrz za tą makitą o której pisałem. Jak do tej pory nie trafiłem śruby, której nie dała rady odkręcić.. Używkę możesz kupić za ok 400zł...

26

Odp: Elektryczny klucz udarowy - opinie

Potrzebowałem dzisiaj na szybko, w garażu pod domem, odkręcić śrubę z przodu na wale silnika w aucie. Kupiłem w Juli "elektryka" Hamron za 179zł. Niby 400Nm. Nie wierzyłem że sie uda a jednak... dał rade, a doje...ne było nieźle. Nawet niezły jest jak na klucz z sieciówki, mały, poręczny i jak na chinola stwarza wrażenie solidnego. Chyba się z nim polubię mimo mojego sceptycznego podejścia do udarowych "elektryków" :P

SMC 625 '04 -> TDM900 -> ...??
https://www.bikepics.com/pics/2013/02/14/bikepics-2516302-full.jpg

27 Ostatnio edytowany przez HEMP (2015-11-24 10:39:12)

Odp: Elektryczny klucz udarowy - opinie

Tez kupilem tego HAMRON-a tylko ze za 99 PLN :) - obecnie jest w promocji - za ta kase postanowilem zrobic test "CO TO WARTE ?"

Powiem tak odkrecil wszystko !! :)  tzn. cale zawieszenie z przodu w E46 z 2004,poszly nawet sruby od jarzma zaciskow, oraz wszystkie sruby w kolach BMW X5 ktore stoi ( rozbite ) od prawie 3 lat.

Kolejny plus to waga, oraz jest bardzo poreczny-jest mniejszy od typowych kluczy elektrycznych ( w tej cenie ) i ma plynna regulacje obrotow .

Zrobilismy jeszcze jeden test,na sile dokrecania srub w X5. Sruba w kole dokrecona Hamron-em, udar przytrzymany okolo 3-4 sek., sprawia naprawde spore problemy przy probie odkrecenia recznie  krzyzakiem, trzeba bylo noga :).

i can do this .. here, hold my beer

28

Odp: Elektryczny klucz udarowy - opinie

Ma ten HAMRON jakąś gwarancję ?

29

Odp: Elektryczny klucz udarowy - opinie

[url]http://www.jula.pl/catalog/motoryzacja/akcesoria-samochodowe/narzedzia-do-ogumienia/zakretarki-elektryczne/klucz-udarowy-009120/[/url]
o ten wam chodzi bo ja tu promocji nie widze?

SMCR Wings

30

Odp: Elektryczny klucz udarowy - opinie

Promocja była 4-22 listopad
[url]http://gotoshop.pl/wroclaw/products/7120-493314466262822356/[/url]

Honda XR400R Enduro || Honda XR650R SM