1

Temat: wr250x/r cewka akcja serwisowa

Słyszał już ktoś coś na temat akcji serwisowej yamahy?
Akcja świeża, ludzie na świecie są wzywani na serwis ale w PL cisza. Ma ktoś jakieś informacje?

[url]https://ultimatemotorcycling.com/2015/07/17/yamaha-recalls-nearly-13000-wr250x-wr250r-motorcycles/[/url]

dabljuer250x

2 Ostatnio edytowany przez gierwi (2015-08-23 21:19:08)

Odp: wr250x/r cewka akcja serwisowa

Nie mam Yamahy, ale miałem KTM 950 SM i tam było kilka akcji serwisowych o których nawet nasz dealer nie słyszał (przynajmniej tak mówił), więc napisałem maila do centrali KTM na Europę Wschodnią że powinni wszystkich klientów traktować równo itd., itp., i po kilku godzinach miałem telefon od odpowiedniego managera że bardzo mu przykro, że dealer już wszystko wie i mam się umówić na serwis. Spróbuj tej drogi jak będzie trzeba.

"Najbardziej mnie teraz wkurwia u młodzieży to że już więcej do niej nie należę" Kazik Staszewski"

3 Ostatnio edytowany przez superczesiu (2015-08-25 11:39:02)

Odp: wr250x/r cewka akcja serwisowa

No i fajnie. Za radą gierwiego wyprzedzając fakty otrzymałem odpowiedź z "Yamaha Motor Europe" że mój motocykl jak najbardziej kwalifikuje się do akcji serwisowej i mam skontaktować się z wybranym przez siebie autoryzowanym serwisem, co też zrobiłem. Od razu powiedziałem że już to sprawdziłem i mój egzemplarz kwalifikuje się do akcji więc Pan po drugiej stronie słuchawki to sprawdził i potwierdził. Ściągają części i czekam na wezwanie.

Użytkownicy WRX/R zgłaszajcie się do ASO samemu bo inaczej się nie doczekacie nawet informacji o tym że coś wymaga wymiany.
Gdyby nie zagraniczne fora to sam bym nic nie wiedział - co uważam za straszną lipę ze strony yamaha polska.

dabljuer250x

4

Odp: wr250x/r cewka akcja serwisowa

Dzięki superczesiu za info, powiadomiłem już jednego znajomego z WR250R, a i kuzyn pewnie też pojedzie.

EXC 525 in progress