1

Temat: Coś na A1

Sieniemano. Jako ze niedługo mam egzamin to i chciał bym motocykl zmienić;] Ogolnie docelowy jest SM 510 ale to jeszcze długa droga;] a więc, chciałem WR 250-X ale niestety nie bedzie mi działać ubezpieczenie jak bede jeździć bez A bądź juz niedługo A2. Wiec co polecicie tak no do 125 ccm? Oczywiscie dwusuw, wiem ze duzo serwisowania , krótka zywotnośc i dźwięk beznadziejny  ale  chce tez coś co ma wiecej niz 15 koni-.- Ostatnio kręciłem się kolo Husky SM125 S oraz Yamahy DT 125 X . Co jeszcze mogli byście doradzić ew. powiedziec o tych sprzętach?

Pzdr.

2

Odp: Coś na A1

Celowałbym w Aprilię MX 125. Remont co ok 15tys km lub husqe w ktorej remonty są bardzo podobne.  :)

Osłony silnika do Suzuki DRZ 400, KTM 690, KTM 950/990

3

Odp: Coś na A1

Zapraszam na gg 1881369 mam husqvarne sm125 i moge Ci co nieco o niej powiedziec, a w niedalekiej przyszlosci planuje ja sprzedac wiec moze bylbys zainteresowany.

4

Odp: Coś na A1

Możesz też poszukać jakiegoś ktm-a exc przerobionego na sm. Jest to mocny i lekki sprzęt ale podejrzewam że wymaga bardziej skrupulatnego serwisu.

5

Odp: Coś na A1

tak jak mówi tedi90, ktm najlepiej 125 exc byłby odpowiednim sprzętem. Kupe mocy w małej, zgrabnej, leciutkiej maszynce. Tyle że serwis niestety kosztowny i częsty. Gdybyś chciał bardzo konkretnie pokatować takiego sprzęta to nawet co 7 mh trzeba plyny zmieniac itp itd. Ogolnie jak ja kiedyś liczyłem, to wychodzi minimum 250-300zł miesięcznie na samą eksploatację ( oczywiscie jesli nie czekasz az minie 50 mh). Dobrze zaopatrzeć się w stulitrowy dzban oleju i można śmigać opór;] jak byś trafił takiego excellenta w sm to bys mial dobrego potworka na poczatek, wiecej niz 15 km bo 32 conajmniej a i dźwięk nie jest tragiczny, wręcz przeciwnie - nie brzmi jak bzyczenie osy ale szerszenia :D

KTM lc4 640 SM SPRZEDANY :( /// obecnie 100% Retro WSK 125 made in Świdnik na dojazdy do sklepu po bułki:)

6

Odp: Coś na A1

a h.. ci 100 litrów oleju do 2 takta
?

suzuki ts50-->yamaha xt125x-->ktm lc4 SM HF-->ktm exc530sm-->ktm 450 smr :D

KTM the best fuck the rest

7

Odp: Coś na A1

Pewnie miał na myśli olej do mieszanki (paliwa) bo taka setka potrafi sobie wypić :D