1

Temat: ALL BALLS słów kilka

Chciałem kupic zestaw do swojego moto ale znalazlem dosyc intersujacy artykul.

[url]http://www.remotemoto.com/articles/wheel-bearings-for-adventure-bikes/[/url]

DRZ 400 Y
Husaberg F(E)S 570

2

Odp: ALL BALLS słów kilka

Radziu ty wez mi lepiej tego maila napisz alb numer do siebie podrzuc :)
Co do allballsa jeździłem na uszczelniaczach i nie bylo problemów ale jak widac na różne lozyska mozna trafić... Wole kupować polskie FLT. Jak nie to NTN,  SKF itp.

WSK 125 (odrestauruje się) - Honda CB450S - Suzuki GS500E - Suzuki SV650S - KTM LC4 Duke II - KTM LC4 640SM - KLX300R - enduro zajawka

3 Ostatnio edytowany przez KML (2015-05-06 07:03:20)

Odp: ALL BALLS słów kilka

Ostatnio u Olka chciałem kupić łożysko górne amortyzatora i odradził mi tą firmę .
Mówił że starczy mi tylko na jeden sezon i najlepiej wsadzić tam oryginał z hondy.
Ostatecznie kupiłem Prox-a , zobacze ile wytrzyma .

Litrowy Gixer

4

Odp: ALL BALLS słów kilka

Uszczelniacze i lozyska do kolyski zawieszenia sa bardzo kiepskiej jakosci. Bywa czasem tak ze luz na wahaczu pojawia sie juz  po pierwszej jezdzie. Godne polecenia zestawy do zawieszen produkuje firma Pivot Works. Z uszczelniaczami to samo, bardzo krotka zywotnosc - najlepiej zastosowac OEM.

Z tego co zauwazylem to jedyne godne polecenia sa zestawy lozysk na wal z allbalsa. Od jakiegos czasu zastapiono w nich chinskie wynalazki lozyskami wysokiej jakosci. Ostatnio w olekmoto kupilem zestaw lozysk na wal allbalsa w ktorym znajdowaly sie lozyska KOYO.

#769
https://www.facebook.com/SUMOsupermotoTEAM/
Było: DERBI SENDA 50 '00 < EXC 125 '03 < HM CRE 250 2t '06 < KXF 250 '06 < YZ 125 '06 < CRF 250 '10 < YZ250F '09 < YZ250F '08 < EXC 525 SM '05
Jest: CR 250 2000, KX 125 1987 :)

5

Odp: ALL BALLS słów kilka

A tak szczerze to nie lepiej przejechać się z wymiarami do hurtowni i kupić przykładowo fagi ?

Honda hm w planach crf 2007 replica :D

6

Odp: ALL BALLS słów kilka

Pejwul_sm napisał/a:

A tak szczerze to nie lepiej przejechać się z wymiarami do hurtowni i kupić przykładowo fagi ?

Oczywiście. AllBalls to pośrednik. Ładuje w pudełko chińskie łożyska, uszczelniacze i sprzedaje pod swoją marką 10x drożej.

Komplet AllBalls za 200zł można kupić w hurcie za 20zł.

Only too fast is fast enough...

Honda XR650R
Yamaha YZ250

7

Odp: ALL BALLS słów kilka

Ale w hurtowni nie dostaniecie często osłonek przeciw kurzowych  oraz tulejek. No i wcale taniej nie wychodzi.

8

Odp: ALL BALLS słów kilka

Simmeringi tez wychodzą taniej :)

WSK 125 (odrestauruje się) - Honda CB450S - Suzuki GS500E - Suzuki SV650S - KTM LC4 Duke II - KTM LC4 640SM - KLX300R - enduro zajawka

9

Odp: ALL BALLS słów kilka

niektorych wymiarow nie maja
ja wczoraj chcialem glupi uszczelniacz olejowy do triumfa i nie bylo rozmiaru

"Nie ma boga. Jest Mmmmotór!"
KTM SMR450 '13 #23

10

Odp: ALL BALLS słów kilka

Wiem wiem ostatnio za 3/4 łożysk do silnika faga i uszczelniaczy corteco zapłaciłem 200 zł a jak bym kupywał jakieś polini etc to by wyszło drożej,pare wymiarów nie mieli no ale cóż .Wiem tyle że chyba honda crf ma jakieś niewymiarowe łożyska w kołysce i nie da rady dostać normalnych w hurcie

Honda hm w planach crf 2007 replica :D