1

Temat: już wiem co z moją kawą

oddałem moto do free&fun dzisiaj się dowiedziałem że alternator poszedł się rozmnażać. ceny nowego jeszcze nie znam ale pewnie niska nie będzie.
poczekam jeszcze na wycenę ale zastanawiam się nad przewinięciem, zna ktoś jakiś sprawdzony zakład w którym zajmują się takimi rzeczami.
może ktoś ma do sprzedania stator do kawasaki kx 450f z 2007r. ?? może ktoś ma dostęp do tanich części??

- Jeśli dziekan nie odwoła swoich słów do  jutra to wypierdalam z tej uczelni
-- A co takiego powiedział dziekan??
- "Wypierdalaj z tej uczelni!!"

2 Ostatnio edytowany przez jareks (2010-05-19 20:35:57)

Odp: już wiem co z moją kawą

Olek miał na stanie zaminniki iskrowniki made in USA do crossówek pod światła enduro, montaż na zasadzie wyjmij-włóż, cena chyba łapała się w rewirze zdrowego rozsądku. Jedyne co mi przychodzi do głowy, oprócz magika z Ostrołęki od motocyklowych pradów co się ogłasza w Dizmarze i innej prasie.
Pzdr.

Husqa SM 450 R 08`, Husqa CR 250 82`,  Beta Zero 125 91`

3

Odp: już wiem co z moją kawą

chłopaki kiedyś pisali o jakims magiku z modlińskiej bodajże.....

320mm Supermoto Racing rotor orange motomaster flame bitch  :D

4

Odp: już wiem co z moją kawą

[url]http://www.cyklo-motorelektryk.pl/[/url]
to chyba ten. jutro będę tam dzwonił

- Jeśli dziekan nie odwoła swoich słów do  jutra to wypierdalam z tej uczelni
-- A co takiego powiedział dziekan??
- "Wypierdalaj z tej uczelni!!"

5

Odp: już wiem co z moją kawą

Często jest tak ze przewinięte uzwojenia wytrzymują góra 2-3 miesiące, pomimo zalewania ich tą żywicą  specjalną i wygrzewania.
To tak gwoli ostrzeżenia. Bo być może ktoś miał po prostu pecha dwa razy...
Nie wiem jak do kawy, ale koszt zamiennika do mojej bicz to około 700PLN (nowe w homdzie 2200zł :mad:  )


yo

6

Odp: już wiem co z moją kawą

Ja mialem przewijany stojan przez cyklo w hondzie 929rr i w dr-z 400, w hondzie po pewnym czasie byl do poprawki bo krzywo zostal zalozony i przycinał sie o magnes ( zrobił to w ramach gwarancji) natomiast w dr-z aktualnie mam problem z prądem ale to chyba dlatego ze podlączyłem zarowki o łacznej mocy 110W pod instalację gdzie oryginalnie powinno byc 35W. Proponuję Ci sprawdzić ceny tych statorów u Olka bo ten cyklo tez wcale tani nie jest.

DR-Z 400ESM sold

7

Odp: już wiem co z moją kawą

rodman a ile dałeś za przewinięcie??

jak bym znalazł zamiennik za 700zł to kupuję od ręki.

- Jeśli dziekan nie odwoła swoich słów do  jutra to wypierdalam z tej uczelni
-- A co takiego powiedział dziekan??
- "Wypierdalaj z tej uczelni!!"