1 Ostatnio edytowany przez kik_man (2015-04-14 20:07:38)

Temat: lampa tyl w lc4 wibracje - zarowka

temat dla ludzi ktorzy przezyli lc4ki. mam kata na pojedynczym wydechu z lat 03-04 i ciagle wymienianie zarowek z tylu zwyczajnie mnie irytuje.
tez tak macie ze po zalozeniu nowej i zrobieniu 200km max od wibracji trafia jedna spiralke ??
u siebie mam wymieniony blotnik na ufo i lampe na cos takiego
[url]http://motocrossy.pl/2011/08/20/lampa-tylna-blotnik-polisport-enduro-cross-sm/[/url]

myslalem o plytce drukowanej jak kolega nizej wykombinowal ale nie bardzo jest miejsce zeby upchac takie cos, wycieta wieksza scianka z pudelka od zapalek jest odrobine za duza.
sa zarowki led i cob. ma ktos jakies doswiadczenia z nimi ?? chodzi mi o cos konkretnego bo zwykly chinski zaminnik led za 10zl ze sklepu elektronicznego padl rownie szybko.

2

Odp: lampa tyl w lc4 wibracje - zarowka

kolega ma normalna lampe + diody w srodku
czyli z zewnatrz homologowana :D

sprzedam części
EXC 520 /  LC4 620 - całe na części - koła enduro - koła KTM DUKE SM
DRZ 400 - części zawieszanie, elektryka, air box, sprzęgła, elementy silnika
gg 6777220            tel 698 - 672 - sto jeden

3

Odp: lampa tyl w lc4 wibracje - zarowka

Dla mnie moga i 2 owady ze swiecacymi dupami latac w srodku. Wazne zeby w nocy bylo mnie widac

4

Odp: lampa tyl w lc4 wibracje - zarowka

Też miałem błotnik UFO + taka oto lampa:
[url]http://allegro.pl/lampa-tylna-blotnika-edge-2-uniwersalna-enduro-drc-i5220362022.html[/url]
Gorąco polecam, pasowało i wyglądało super, zero problemów od wibracji. Jedyne co Cię może uratować to diody LED.

Yamaha WR 250F - chyba się starzeje.
Husaberg TE 250
Husaberg FS 570 sztos
EXC 525 mianowicie, dość dobry. LC4 640 badziewie, do badziewia.

5

Odp: lampa tyl w lc4 wibracje - zarowka

ja od siebie doadam, że nie polecam żarówek ledowych z mocowaniem jak zwykła żarówka, u mnie się obkręcił wkład od wibracji, a kupujesz żarówki wzmacniane do moto, czy samochodowe zwykłe?

6 Ostatnio edytowany przez kik_man (2015-04-15 15:58:59)

Odp: lampa tyl w lc4 wibracje - zarowka

chce cos cos zda egzamin w miejsce seryjnej zarowki p21w na 2 spirale bo takie mam mocowanie w kloszu lampy. ew myslalem o podmianie na jakies mniejsze gniazda i 2 zaroweczi led.
chce kupic cos co zda egzamin byle przlatalo sezon i nie oczekuje ze bedzie kosztowalo 5zl

7

Odp: lampa tyl w lc4 wibracje - zarowka

Niedawno ktoś tu się chwalił że dorabia ledy do zwykłych lampek. Poszukaj na forum

"Najbardziej mnie teraz wkurwia u młodzieży to że już więcej do niej nie należę" Kazik Staszewski"

8 Ostatnio edytowany przez kik_man (2015-04-15 18:05:22)

Odp: lampa tyl w lc4 wibracje - zarowka

znam temat jest kilka linijek nizej. w tym chodzi o to czy sa jacys ludzie ktorzy maja przetestowane konkretne zarowki led