1

Temat: Aprilia sxv 450??

Siema chcialem zapytać czy ma ktos w PL ten moto?

2

Odp: Aprilia sxv 450??

tak chyba supermotox ma (supermotox sory ze cie sprzedałem :(, ale posty same się nie wbija  :lol: )

3

Odp: Aprilia sxv 450??

3 albo 4 latają w PP i MP więc jak na nasze warunki dość sporo. Zagaj Mcienkiego, lata taką.

"Najbardziej mnie teraz wkurwia u młodzieży to że już więcej do niej nie należę" Kazik Staszewski"

4

Odp: Aprilia sxv 450??

mam takową jak masz pytania to pisz na PW

bardzo fajne moto, super się prowadzi, mocy pod dostatkiem.

Jeśli umiesz jeździć to jest to maszyna do wygrywania. Jeśli nie umiesz to ta maszyna Ci nie pomoże co udowodniłem w Kisielinie  :D

5

Odp: Aprilia sxv 450??

Tak od razu na pudle jeszcze nikt nie stanął, sam start to juz coś. Najważniejsze to spróbować swoich sił i sie dobrze bawić. Sam bardzo chciałem pojechać w Kisielinie ale rodzinna komunia wygrała. Jest jeszcze kilka rund także wszystko przed nami

6

Odp: Aprilia sxv 450??

A co do sprzęta to to naprawde zajebista maszyna pod każdym względem, zawieszenia hamulce i moc. Jedyny minus to śladowa autoryzowana sieć dealerska

7

Odp: Aprilia sxv 450??

a jak tam pod wzgledem awaryjności? Na allegro mozna kupic nowa model 2009 za 20800zł to dobra cena?

8

Odp: Aprilia sxv 450??

to b. dobra cena tylko jak tam dzwoniłem to oczywiscie motocykli nie mają tylko na zamówienie ok 21 dni, chcą zaliczkę. Od 11lat pracuje w branży motocyklowej i nie popieram tej formy sprzedaży co oczywiscie nie oznacza ze oni nie załatwią tego moto. Cena 20800 to pół ceny nowej sprzedawanej w oficjalnej sieci dealerskiej, takie 50% przeceny na nowe motocykle raczej sie nie zdarzają. Byłem dealerem hondy i wiem na jakich marżach sie pracuje. Nie ma mowy o takich przecenach. Wolałbym zapłacić 5tys więcej ale wejsc do salonu przysiąść pomacać i kupić, to oczywiście tylko moje zdanie

9

Odp: Aprilia sxv 450??

predator308: Cena od Boguławskiego?

jakubek

10

Odp: Aprilia sxv 450??

Cena od Boguławskiego? a niewiem:p

a jak myślicie nie lepiej sprowadzic sobie taka z włoch? Aprilia to wkoncu włoska firma to moze beda miec dobre ceny ? Nie mowie ze nowa ale taka np 08r