16

Odp: pierwsze supermoto - co kupić?

Napewno nie kupuj Cagivy, o której wcześniej wspominałeś. I za 4k zł to lepiej jakąś mniejszą pojemność kupić a w lepszym stanie. Kup Mz Etz 251:) prawie SM będziesz miał :D

KTM lc4 640 SM SPRZEDANY :( /// obecnie 100% Retro WSK 125 made in Świdnik na dojazdy do sklepu po bułki:)

17

Odp: pierwsze supermoto - co kupić?

haha, bardzo smieszne xD
jak juz z MZ to sm 125 xP ciezko z tymi esemkami po tanioszce...

18

Odp: pierwsze supermoto - co kupić?

a może to [url]http://aukcja.onet.pl/item1030008824_romet_pony_pro_125_50_zarejestrowany.html[/url]  :lol:

19

Odp: pierwsze supermoto - co kupić?

no zawsze o takim marzylem xP dostales taki na komunie? ;D

20

Odp: pierwsze supermoto - co kupić?

powiem ci że dostałem i takie jak ty szczeniaczki latały za mną jak bym był faraonem  :lol:

21

Odp: pierwsze supermoto - co kupić?

dobre! pamietaj ze faraon krótko żył  :cool:

320mm Supermoto Racing rotor orange motomaster flame bitch  :D

22 Ostatnio edytowany przez petras66 (2010-05-16 22:38:00)

Odp: pierwsze supermoto - co kupić?

i malowali sie ;D no, jak kto lubi.. ;D to podobno da sie leczyc, nie przejmuj sie ;P

pozdrawiam dzieci neo ;D

23

Odp: pierwsze supermoto - co kupić?

nie wiem co ty oczekujesz do 4 tys poczytaj wcześniejsze komenty to same za siebie ci powiedzą na czym stoisz a dziecko neo to pewnie sam jesteś bo do 4 tyś kupisz padline na targu bez kom w miarę normalne zaczyna się jak chłopaki mówią od 7-8 prawie normalne od 12-14 a taki już wypasik to od 17 do góry sam już się naśmigałem i moja suka kosztowała mnie niecałe 14 i nie jest to ideał raczej coś pomiędzy tymi dwona ostatnimi ale twój wybór lepiej dozbieraj i kuć coś w co nie będziesz musiał ładować kasy jak w kamienice 200 letnią

24

Odp: pierwsze supermoto - co kupić?

Nie wiem petras ile masz lat, ale idź do pracy, poczekaj, pozbieraj, nie spiesz się, i kup coś konkretniejszego. Bo to jest tak, kupisz cos za 4 kafle a i tak zaraz beziesz musial włożyć drugie tyle w graty, w felgi, opony itp itd. Pooszczędzaj albo obrabuj bank i kup tak coś chociaż za te 7-8k...

KTM lc4 640 SM SPRZEDANY :( /// obecnie 100% Retro WSK 125 made in Świdnik na dojazdy do sklepu po bułki:)

25

Odp: pierwsze supermoto - co kupić?

panowie sami wiecie ze okres letni bez motocykla ciezko wytrzymac, tak wiec zostaje nam

-MZ SM 125 ktora mozna kupic za 3-4k
- Stare DRki 650 enduro
- Stare XT 600 enduro
- Badz jakies starsze skladaki na SM takie np jak lukasz napisal

26

Odp: pierwsze supermoto - co kupić?

Ja uwazam,ze na pierwsze supermoto nie musisz kupowac sprzetu za kilkanascie tys.
Nie wykorzystasz wszystkich jego zalet.Kup cos slabszego,ucz sie jezdzic i zmieniaj maszyny na coraz silniejsze\drozsze.
Tutaj jest chyba niezla oferta:
[url]http://www.allegro.pl/item1035859965_suzuki_dr_650_supermoto_kola_enduro_zadbana.html[/url]
Jesli to prawda co pisze sprzedajacy(nie znam,nie widzialem) to na Twoim miejscu nie zastanawialbym sie dlugo.
Moto calkiem mocne(ponad 40hp),nie wymagajace czestego serwisu,odelzone,na kolach supermoto.
Coprawda jest to leciwy sprzet,ale popularnosc tego modelu zapewnia dostep do czesci zarowno nowych jak i uzywanych

27 Ostatnio edytowany przez petras66 (2010-05-17 14:53:22)

Odp: pierwsze supermoto - co kupić?

Czeko masz racje, sprzetow wlasnie podobnych do tego szukam... ;P
dzwonilem wczoraj i podobno jakis kupiec mial juz przyjechac ale nie wiem czy kupil, dzisiaj sprobuje znowu ;P
Sba82 nie bulwersuj sie tak, sam jeszcze nie zarabiam bo nie mam jak ;D a pojezdzic bym pojezdzil... ;P