1

Temat: Potrzeban pomoc

Witam
Jak już pisałem zakupiłem motorek i małe kółka do niego. Niestety wypstrykałem się z kasy i na parę rzeczy jeszcze brakuje. W związku z tym mam prośbę do kolegów z Warszawy, jeśli ktoś ma narzędzia i zgodziłby się je udostępnić, ewentualnie pomóc przy zmianie kółek i napędu to będę wdzięczny. Myślę że w przyszłym tygodniu będę maił już napęd i będę gotowy do podmianki. Życzliwych, uczynnych ludzi proszę o kontakt.
Pozdrawiam

- Jeśli dziekan nie odwoła swoich słów do  jutra to wypierdalam z tej uczelni
-- A co takiego powiedział dziekan??
- "Wypierdalaj z tej uczelni!!"

2

Odp: Potrzeban pomoc

Odezwij sie na gg ,mam troche klamotow w garazu ,moge pomoc.

Ride out alone in my low-low
Watching the world move in slow-mo

3

Odp: Potrzeban pomoc

Hehe... Psychologiczna zagrywka.
Jak ktoś piszę "życzliwych, uczynnych..." to jak tu się nie zgłosić.
Z Kartonem tak Ci zrobimy motorek że...  ;)
A tak poważnie, możesz liczyć na pomoc.
Jak coś to odzywaj się na GG (niewidoczne) pomożemy :D

Nowe wcielenie CRFy - SPRZĘT DO TURYSTYKI :))))) Super Duke 990 "R"
CRF 450 "R" SM na prawdziwych a nie udawanych modach  44.68[kM] 71.14 [Nm] na kole... to są mody a nie dysze i filterek /
Yamaha XS 360 Cafe Racer 78 rok;) CR

4

Odp: Potrzeban pomoc

rozmawiałem już z Kartooone i wstępnie się ustawiliśmy na przyszły tydzień. szczegóły do dogadania jeszcze pozdrawiam

- Jeśli dziekan nie odwoła swoich słów do  jutra to wypierdalam z tej uczelni
-- A co takiego powiedział dziekan??
- "Wypierdalaj z tej uczelni!!"

5

Odp: Potrzeban pomoc

Ale seba wie gdzie spią moje kozy wiec moze przyłozyc swa "zyczliwa i uczynna " dłon do zmiany obuwia ;]

PS ktos wie ile wynosza luzy zaworowe w drzecie?;] Bo dzis lece skladac moje zółte puzle.

Ride out alone in my low-low
Watching the world move in slow-mo

6

Odp: Potrzeban pomoc

Tak właśnie myślałem że mnie zaprosisz. :D
By było zgodnie z zasadą:
Jeden robi a trzech stoi i patrzy jak się robi. :P

Ps. Wiem gdzie twoja "świątynia dumania"
Podajcie termin a walę jak w dym.

Nowe wcielenie CRFy - SPRZĘT DO TURYSTYKI :))))) Super Duke 990 "R"
CRF 450 "R" SM na prawdziwych a nie udawanych modach  44.68[kM] 71.14 [Nm] na kole... to są mody a nie dysze i filterek /
Yamaha XS 360 Cafe Racer 78 rok;) CR

7

Odp: Potrzeban pomoc

dukeSebo napisał/a:

Jeden robi a trzech stoi i patrzy jak się robi.

No wszystko się zgadza, tak było u mnie jak chłopaki pomagali :) Sebek podkręcał atmosfere aż mi klucze z rąk wypadały hehe

yamaha xt660x

8

Odp: Potrzeban pomoc

w końcu się udało po kilkakrotnym przekładaniu operacji z powodu deszczu i innych czynników. byłem tak zdesperowany że postanowiłem jechać nawet w deszcz i prawie się tak stało.
wczoraj zmieniłem koła dzięki koledze Kartooone. jeszcze raz dzięki za udostępnienie garażu narzędzi i pomoc.

Pozdrawiam

- Jeśli dziekan nie odwoła swoich słów do  jutra to wypierdalam z tej uczelni
-- A co takiego powiedział dziekan??
- "Wypierdalaj z tej uczelni!!"

9

Odp: Potrzeban pomoc

Odświeżę trochę temat, ale mam taką samą prośbę co kiedyś Bondek, również do kolegów z Warszawy.

Jestem świeżo po zakupie DRZty i muszę zmienić napęd. Nie narzekam na nadmiar kasy więc przydałaby mi się pomoc przy zmianie napędu. Jeśli znajdzie się ktoś z narzędziami chwilą czasu i chęcią pomocy merytorycznej, na pewno się odwdzięczę za pomoc  :D

Dajcie znać na PW lub tutaj.
Pozdr.