16

Odp: Witam ze Śląska...

agnad napisał/a:
Robert napisał/a:

Tychy, mi sie poszczescilo i padlo na pierwsza yzfke ktora ogladalem, stan potwierdzilo dwoch szpeców :)

Witam z Pszczyny ;)
oprocz drzety sm mam jeszcze yz 250 2001r wiec mozna by razem po lasach polatac, ale poki co stoi zepsuta biedaczka :(

Pszczyna - rzut beretem :) a Tychy i Pszczyne niezly las odgradza ;) mozna sie umowic na smiganie bo poki co musze jeszcze kogos z Tychow pokminic do jezdzenia bo wiem ze jest jakas grupa z crossami..

17

Odp: Witam ze Śląska...

Robert napisał/a:
agnad napisał/a:
Robert napisał/a:

Tychy, mi sie poszczescilo i padlo na pierwsza yzfke ktora ogladalem, stan potwierdzilo dwoch szpeców :)

Witam z Pszczyny ;)
oprocz drzety sm mam jeszcze yz 250 2001r wiec mozna by razem po lasach polatac, ale poki co stoi zepsuta biedaczka :(

Pszczyna - rzut beretem :) a Tychy i Pszczyne niezly las odgradza ;) mozna sie umowic na smiganie bo poki co musze jeszcze kogos z Tychow pokminic do jezdzenia bo wiem ze jest jakas grupa z crossami..

dokladnie ;) lasy kobiórskie daja duze mozliwosci + n.p. mozna jechac do Bierunia na hałdy :)
ja narazie yz mam w czesciach wiec nie polatam, ale jak cos to pewno sie odezwe :)

18

Odp: Witam ze Śląska...

cześć

19

Odp: Witam ze Śląska...

JO śląsk dąbrowski wita  DG

TOR JEST WSZęDZIE

20

Odp: Witam ze Śląska...

witaj.

KTM lc4 640 SM SPRZEDANY :( /// obecnie 100% Retro WSK 125 made in Świdnik na dojazdy do sklepu po bułki:)

21

Odp: Witam ze Śląska...

cześć

TM

22

Odp: Witam ze Śląska...

siemanero

320mm Supermoto Racing rotor orange motomaster flame bitch  :D

23

Odp: Witam ze Śląska...

Siemanko:D