1 Ostatnio edytowany przez Majster128 (2013-01-29 15:57:41)

Temat: Powiadomienia o wiadomości PW

Witam.
To forum ma pewną wadę. Jeśli ktoś napiszę np. do mnie wiadomość, to ja nie dostaje żadnego powiadomienia o tym i nie dowiem, się o wiadomości puki nie kliknę w zakładkę "Wiadomości".

Proponuję stworzenie opcji powiadamiania o wiadomości PW przez email. Kto by sobie tego życzył to by sobie zaznaczył tą opcję.
Po drugie dobrze byłoby gdyby pojawiała się np. mrugająca koperta przy zakładce "Wiadomości" jak będzie nowa wiadomość.

Wymiany korbowodów, naprawa wałów, wymiarowanie cylindrów, tulejowanie, szlify cylindrów. Remonty i tuning silników, serwis zawieszeń. Prostowanie kolektorów wydechowych. Części i akcesoria. tel. 607198003
WWW.MOTO-KORN.PL

2

Odp: Powiadomienia o wiadomości PW

Jak masz wiadomość to "Nowe wiadomości" jest pogrubione.

Łukasz "Dragilla" Sacha #17

3

Odp: Powiadomienia o wiadomości PW

Dokładnie, mi się zawsze pogrubia jak mam nieprzeczytaną wiadomość w skrzynce .

http://bikepics.com/members/bolekzko/

Honda XR 125 > Suzuki DRZ 400 SM > Suzuki DRZ 400 SM > Husqvarna SM 125 S > Suzuki DRZ 400 ESM > i znowu nic ..

4

Odp: Powiadomienia o wiadomości PW

jeśli się komuś nie pogrubia to usunięcie "ciasteczek" (cookies) powinno pomóc :)

5

Odp: Powiadomienia o wiadomości PW

Majster miał raczej na myśli powiadomienie w postaci mail'a.
Też się do tego dołącze...

Husqvarna 610 sm i.e.
http://www.flickr.com/photos/charakterny

6

Odp: Powiadomienia o wiadomości PW

Nie będę wyrzucał więc zjadłem wszystkie ciastka jakie miałem i dalej się nie podświetla "Wiadomości" gdy jest coś w skrzynce. Dziwne.

Wymiany korbowodów, naprawa wałów, wymiarowanie cylindrów, tulejowanie, szlify cylindrów. Remonty i tuning silników, serwis zawieszeń. Prostowanie kolektorów wydechowych. Części i akcesoria. tel. 607198003
WWW.MOTO-KORN.PL

7

Odp: Powiadomienia o wiadomości PW

u mnie to podziałało... ale fakt faktem że przydałoby się informowanie na @

8

Odp: Powiadomienia o wiadomości PW

Gajos napisał/a:

przydałoby się informowanie na @

ja tam spamu na maila nie potrzebuje

SMCR AKR
_____________________________
Kruszywa/budowa dróg 693 294 502

9

Odp: Powiadomienia o wiadomości PW

Na innych forach jest np ilość nieprzeczytanych wiadomościach przy skrócie do nich, tzn. : Wiadomości (x) Gdzie x jest liczbą tych nieprzeczytanych ;p to też może być fajną opcją według mnie
Ale generalnie to ja nie mam żadnych zastrzeżeń, żeby nie bylo :P

10

Odp: Powiadomienia o wiadomości PW

Matysek napisał/a:

Na innych forach jest np ilość nieprzeczytanych wiadomościach przy skrócie do nich, tzn. : Wiadomości (x) Gdzie x jest liczbą tych nieprzeczytanych ;p to też może być fajną opcją według mnie
Ale generalnie to ja nie mam żadnych zastrzeżeń, żeby nie bylo :P

Tak jak jest mi pasuje, ale zamiast powiadomień na mail, wolałbym w ten sposób jak Ty mówisz.

SMCR AKR
_____________________________
Kruszywa/budowa dróg 693 294 502

11

Odp: Powiadomienia o wiadomości PW

Ale powiadomienia mailowe mogą być wyłączane. Jak ktoś nie chce ich to wyłącza i już.

Wymiany korbowodów, naprawa wałów, wymiarowanie cylindrów, tulejowanie, szlify cylindrów. Remonty i tuning silników, serwis zawieszeń. Prostowanie kolektorów wydechowych. Części i akcesoria. tel. 607198003
WWW.MOTO-KORN.PL

12 Ostatnio edytowany przez PRELUDE2000 (2013-01-31 11:27:50)

Odp: Powiadomienia o wiadomości PW

Zgadzam się z Majstrem można w ustawieniach zrobić checkbox którego zaznaczenie będzie wysyłać powiadomienie email na adres podany podany przy rejestracji. Domyślnie checkbox nie byłby zaznaczony - czyli działało by to tak jak obecnie, jeśli jednak zdecydowalibyśmy się na jego zaznaczenie wówczas otrzymywalibyśmy powiadomienie email o nowej wiadomości PW

Wydaje mi się wykonanie tego nie powinno stanowić większego problemu.

13

Odp: Powiadomienia o wiadomości PW

PRELUDE2000 napisał/a:

Zgadzam się z Majstrem można w ustawieniach zrobić checkbox którego zaznaczenie będzie wysyłać powiadomienie email na adres podany podany przy rejestracji. Domyślnie checkbox nie byłby zaznaczony - czyli działało by to tak jak obecnie, jeśli jednak zdecydowalibyśmy się na jego zaznaczenie wówczas otrzymywalibyśmy powiadomienie email o nowej wiadomości PW

Wydaje mi się wykonanie tego nie powinno stanowić większego problemu.

+1

MZ Baghira Black Panther 660 SM --> Z1000 2010" gen. 3
SM...I'll be back!!!

14

Odp: Powiadomienia o wiadomości PW

U mnie też nie ma powiadomienia o nowej wiadomości, muszę co jakiś czas sam sprawdzać, co z tym zrobić (cookies mam usunięte) ?

Triumph Daytona 675

15

Odp: Powiadomienia o wiadomości PW

Może coś się ruszyło z powiadomieniami PW na emala?
Może być nawet kopia wiadomości.

CRF450R