1

Temat: DRZ cena i eksploatacja

Witajcie.

Zastanawiam się nad kupnem DRZ SM, na allegro i OLX są różne oferty i ceny od 7800 do 15000zł. Wiadomo że ten za 15k będzie dużo lepszy, ale chciałbym widzieć ile trzeba dać za DRZ w stanie dobrym/bardzo dobrym.

Druga sprawa - jak wygląda sprawa z eksploatacja? Wymiana oleju i filtra co sezon przejdzie czy raczej cienko? Nie chciałbym mieć motoru który będzie dłużej stał u mechanika niż u mnie w garażu. Czy trzeba się z nim cackać tak jak z crossem 250 4t, tzn co 60mth nowy tłok czy jakoś tak?

I takie pytanko bonus - czym jest Suzuki DRZ SM Valencia? 2  ogłoszenia mają taki dopisek w jednym jest napisane że moto niby o 10kg lżejsze i 10 kucy mocniejsze. Ile w tym prawdy?

PS. motor chciałbym używać do jazdy po mieście i czasem dalsze wyjazdy na winkle ~~200km - to tak w kwestii moich pytań o eksploatacje.

Pozdro.

2 Ostatnio edytowany przez mallly200sx (2015-03-06 19:48:31)

Odp: DRZ cena i eksploatacja

Te zarejestrowane to tak od 10 w górę.
Ta za 15 nie musi być dobra, a poza tym to wolałbym już kupić ktm 690 bo to już podobne ceny.
DR-Z jak nie trafisz miny to dolewasz oleju i jeździsz.
dobrą sztukę można trafić w różnych kwotach. Tak samo z różnym wyposażeniem.
Ja chciałem swoją sprzedać za 12k Plastiki zmęczone ale silnik zrobiony. Gaźnik, wałki, bigbore. Teraz zrobiłem jeszcze serwis zawieszenia w power4 . Ale ceny są szalone i golasy są w podobnych cenach.

valenti to wersja w Italii. Co do masy i mocy to różnie tam było. Trzeba patrzeć jaki jest gaźnik.

Pozdrawiam,
Piotrek