1

Temat: wiezyczki kiery

witam
jak wiadomo wiezyczki sa osadzone w polce na sruby dosc duze, ale co tam jest jeszcze pomiedzy srubami a polka. bo u mnie sie to cos wyrobilo troche i mam wyczuwalny luz miedzy polka a wiezyczkami w osi srub. cala kiera z wiezyczkami chodzi tyl-przod.
domyslam sie ze to jakies gumowe tulejki ale czy mozna to kupic, wymienic samo to tylko, ew czy zastapic?
dzieki
pzdr
Lucyna

"Nie ma boga. Jest Mmmmotór!"
KTM SMR450 '13 #23

2

Odp: wiezyczki kiery

Ja mialem gumowe podkladki. Tulejka gumowa raczej by tam nie zdala egzaminu. Mysle ze mozna sobie spokojnie z czegos dosztukowac jak nie chcesz inwestowac kasy. Pozatym mozesz sobie to sprawdzic na fiszkach :)

WSK 125 (odrestauruje się) - Honda CB450S - Suzuki GS500E - Suzuki SV650S - KTM LC4 Duke II - KTM LC4 640SM - KLX300R - enduro zajawka

3 Ostatnio edytowany przez Lucek (2014-12-11 11:38:43)

Odp: wiezyczki kiery

masz racje sa tam

[url=http://naforum.zapodaj.net/ab234b51154d.jpg.html]http://naforum.zapodaj.net/thumbs/ab234b51154d.jpg[/url]

sadzilem ze skoro mam kiere akcespryjna to mocowanie bedzie inne ale przeciez polki sa takie same.

czyli potrzebuje 59, ale czy tez 61?

"Nie ma boga. Jest Mmmmotór!"
KTM SMR450 '13 #23

4

Odp: wiezyczki kiery

A 61 jak jest opisany? Jako guma? Bo jesli tak to pewnie trzeba bedzie kupic. Ewentualnie dosztukowac z kawalka twardego weza :D najlepiej jakbys rozebral to i obczail co to za tulejka.

WSK 125 (odrestauruje się) - Honda CB450S - Suzuki GS500E - Suzuki SV650S - KTM LC4 Duke II - KTM LC4 640SM - KLX300R - enduro zajawka

5

Odp: wiezyczki kiery

jest napisane tylko ze tulejka - spacer
pewnie matalowa

"Nie ma boga. Jest Mmmmotór!"
KTM SMR450 '13 #23

6

Odp: wiezyczki kiery

A raczej 100% metalowa, chyba wciśnięta w gume, w TTR tak jest i również się gibało, aktualnie dokręcone jest fest i się nie rusza ale dawałem tam jakieś podkładki (też zmienione mam mocowanie), pójdę zobaczyć i dam znac.

TERROR KITTY CREW

Nienawiść do skuterów tak zostałem wychowany.

7

Odp: wiezyczki kiery

dzieki

"Nie ma boga. Jest Mmmmotór!"
KTM SMR450 '13 #23