1

Temat: Co kupic?

Witam wszystkich motocyklistów :) Planuje przesiadke z yamahy r6 na jakies SUPERMOTO , dodam ze  motocyklem chciałbym jeżdzić po asfalcie . Zależy mi tez zeby moto było mało awaryjne i zeby co tydzien nie latac  z nim na serwis. Co polecacie ? Dodam ze mój budżet wynosi ok 13 tys .

                                                                                                       Pozdrawiam Maciek

CRF 450 - SPRZEDAM

2

Odp: Co kupic?

kup DRZ ;)

100% Supermoto

3

Odp: Co kupic?

DRZ po R6 może to być przepaść dla Ciebie...

4

Odp: Co kupic?

przepaść , w jakim sensie ?

CRF 450 - SPRZEDAM

5 Ostatnio edytowany przez supermotox (2010-05-01 23:16:09)

Odp: Co kupic?

DRZ SM ma 40 kucy chyba że trafisz na wersje E to 50


na SM to wystarczy ale nie wiem czego szukasz i czego oczekujesz

6

Odp: Co kupic?

moto ma sluzuc w sumie głownie do jazdy po miescie , no i oczywiscie do zabawy  :D

CRF 450 - SPRZEDAM

7

Odp: Co kupic?

polecam honde crf 450 ale tak od 05r w góre, mocna i w miare mało awaryjna. Tylko teraz pytanie czy chcesz z możliwościa rejestracji czy nie?:P

8

Odp: Co kupic?

Pomian napisał/a:

moto ma sluzuc w sumie głownie do jazdy po miescie , no i oczywiscie do zabawy  :D

z mozliwoscia rejestracji :)

CRF 450 - SPRZEDAM

9

Odp: Co kupic?

A jak ta CRF pasuje do wymagania "Zależy mi tez zeby moto było mało awaryjne i zeby co tydzien nie latac  z nim na serwis"?  :) Jak ma sie do tego czesta kontrola luzu zaworowego, wymiany oleju nie mowiac o powazniejszych sprawach?

Dobra DRZa w wersji E nie bedzie zla. Zwlaszcza taka podlubana DRZa 450  ;)

10

Odp: Co kupic?

starczy mi funduszy na taka DRZ? czego kazdy chwali sobie werjse E? Nie lepiej kupic odrazu wersje SM?

CRF 450 - SPRZEDAM

11

Odp: Co kupic?

Pomian napisał/a:

starczy mi funduszy na taka DRZ? czego kazdy chwali sobie werjse E? Nie lepiej kupic odrazu wersje SM?


Wersja SM ma 40 koni, wersja E ma 50 koni. Ot cała różnica :)
Generalnie wersja E to enduro przerobione na supermoto (ofc homologowane) co za tym idzie, jest lżejsza, żwawsza, no i te 10 koni więcej, i jeśli się nie mylę, jest tylko na kopa (chyba, że też są modele z rozrusznikiem, tego nie wiem). Tyle, że ciężej taką znaleźć od razu na kołach SM, chyba że podejmiesz się zakupu wersji E i samodzielnego przerobienia na supermoto.

jeśli chodzi o koszt drz SM, to spokojnie się zmieścisz w 13 tys, i będziesz miał 3-4 letnie moto,
natomiast drz E, to już zależy na jakich kołach będzie, bo jak kupisz na kołach enduro, to pewnie conajmniej ze 2 tys wyjdą Cię koła supermoto, więc bierz to pod uwagę

Pozdrawiam

100% Supermoto

12

Odp: Co kupic?

Spe3dy napisał/a:
Pomian napisał/a:

starczy mi funduszy na taka DRZ? czego kazdy chwali sobie werjse E? Nie lepiej kupic odrazu wersje SM?


Wersja SM ma 40 koni, wersja E ma 50 koni. Ot cała różnica :)....
Pozdrawiam

Co Ty za farmazony smarujesz wersja E nawet nie stała koło 50 KM i ma rozrusznik a nie kopa.

Wersja SM jest słabsza cięższa ma inny gaźnik i zupełnie inne zawieszenie, stelaż pod tylny błotnik i podnóżki dla pasażera.
Największa różnica to zawieszenie wersja E jest bardzo bardzo mięka SM ma za to upside-downy i jest dużo lepiej przygotowana do zastosowań szosowych.

www.propitbike.pl

13

Odp: Co kupic?

a tak przy okazji : [url]http://allegro.pl/show_item.php?item=1023921435[/url] , moze chce sie ktos zamienic :D?

CRF 450 - SPRZEDAM

14

Odp: Co kupic?

jak sprzedawałem Huske to też miałem same zapytania o zamiane na plastiki  :D  widać że wszystko idzie w dobrym kierunku :cool:

15

Odp: Co kupic?

hehehe :D jaka miales hisqvarne? zadowolony byles? na co sie przesiadles:??

CRF 450 - SPRZEDAM