1

Temat: ustawienie dźwigni biegów

Siema. A ja zapodam inny temat...na jakiej wysokości macie ustawioną dźwigienkę zmiany biegów?, ponieważ w moim przypadku wrzucanie biegu odbywa się butem opartym na stopce (do wrzucania biegu ustawiam nogę (buta) pod kątem aby but podszedł głęboko pod dźwignię), natomiast zrzucanie biegu poprzez uniesienie nogi ze stopki i depnięcie dźwigni. Nie wiem czy tak powinno się to robić  ;)

MZ Baghira Black Panther 660 SM --> Z1000 2010" gen. 3
SM...I'll be back!!!

2

Odp: ustawienie dźwigni biegów

można i tak ale wygodniej jest ustawić dźwignię tak by nie trzeba było odrywać buta od podnóżka

3

Odp: ustawienie dźwigni biegów

ja robię tak jak Ty Qbek, ale to raczej kwestia tego, że w butach enduro kompletnie nie czuję dźwigni, dlatego zawsze jak zrzucam niżej to celuje tak "na oko" więc przeważnie zdejmuję nogę z podnóżka...

100% Supermoto

4

Odp: ustawienie dźwigni biegów

no właśnie w endurasach mam zero czucia, aczkolwiek cały czas uczę się w tych buciorach latać :P

MZ Baghira Black Panther 660 SM --> Z1000 2010" gen. 3
SM...I'll be back!!!

5

Odp: ustawienie dźwigni biegów

no dla mnie tak, samo, cały czas to jest tak jakby okres nauki :) mimo że mam buty z zawiasem, to strasznie ciężko mi nogą ruszać... ale i tak w nich jeżdżę, nawet jak na uczelnię wpadam :P dzisiaj siedziałem 2 godziny, to siedziałem w samych skarpetkach, a buty obok XD

100% Supermoto