1

Temat: Serwis zawieszenia - Przygotowanie do sezonu

Sezon Supermoto dobiegł końca. Jest to jednak doskonała okazja nie tylko do tego by wylizać rany, przeanalizować błędy, ale także do tego, by poświęcić nieco więcej czasu zawieszeniu swojego supermociaka, od którego jak zapewne większość z Was wie – w tym sporcie bardzo wiele zależy. Wszystkich zainteresowanych profesjonalnym settingiem, serwisem lub tuningiem zawiasów, zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą serwisową na [url=http://www.wp-poland.com]www.wp-poland.com[/url]. Pewnie niektórzy z Was już nas kojarzą, bo mieliśmy przyjemność zająć się amortyzatorami w kilku sztukach podczas dwóch ostatnich rund Mistrzostw Polski Supermoto. Tak więc, jeśli „ktoś coś”, to zachęcamy do kontaktu z nami poprzez nasz oficjalny fanpage WP Poland na Facebooku lub po prostu telefonicznie:

Marcin(Dany) 664 949 121
Piotr  664 949 131

Z pewnością zaradzimy :)

Osoby, które zrobią u nas zawieszenie wesprzemy oczywiście podczas naszej obecności na torze.

KTM 450 SMR
WP Poland, KTM Wojciechowicz

2

Odp: Serwis zawieszenia - Przygotowanie do sezonu

POLECAM naprawdę warto, ja osobiście jestem bardzo zadowolony, a co najważniejsze setting naprawdę przekłada się na szybszą jazdę :) do tego jeszcze regulacja na zawodach , dopracowanie ustawień żaden inny serwis tego nie oferuje :)

3 Ostatnio edytowany przez Dzinkss (2014-10-31 16:18:17)

Odp: Serwis zawieszenia - Przygotowanie do sezonu

Miałem niedawno okazje pogawędzić u was na warsztacie na temat zawieszenia, mówiliście mi ceny itd tylko ze nie zapamiętałem dokładnie wszystkiego. I chciałbym żebyś mi przypomial ile za zrobienie przodu pod wagę+serwis (rozmawialiśmy tez o opcji bez wymiany sprężyn, a utwardzeniu go mniejszym kosztem ale czy to ma sens?)i ile za tył sam serwis+ustawienie (sprężynę ogarnę sam no chyba ze byście mieli jakaś używkę pod moja wagę w dobrej monecie). Pozdro

LT-Z 400 --->DR-Z 400 SM+Yoshi RS2--->KTM 525 EXC SM --->MT-09--->Husaberg FS 650

4

Odp: Serwis zawieszenia - Przygotowanie do sezonu

Ceny można podać na forum i info czy będzie taka promocja jak w power4, bo wiem ,że oni znów w tym roku się szykują.

Pozdrawiam,
Piotrek

5

Odp: Serwis zawieszenia - Przygotowanie do sezonu

Power 4 robi dobre zawieszenie. Ale zawiecha robiona w WP to inna bajka. Jeźdzłłem w tym sezonie na power 4 i na WP. Różnica - jakbym jechał na 2 różnych torach ( a jeździłem w Koszalinie ).  Oczywiście na korzyść WP
+ pomoc na zawodach - ustawienie zawieszenia na danym torze - a nie ,, na oko". 
Ja na pewno skorzystam z zimowego serwisu :)
pozdro

KTM 450 SMR
#49 S2 Mistrzostwa Polski

6 Ostatnio edytowany przez karol128 (2014-11-05 16:19:34)

Odp: Serwis zawieszenia - Przygotowanie do sezonu

Ale ceny by się przydały bo nie wiem czy się interesować. No i czy zawieszenia WP jak nazwa wskazuje czy inne też? (chodzi o tuning)

7

Odp: Serwis zawieszenia - Przygotowanie do sezonu

a jak cenowo to wygląda w porównaniu do Power4?
Czy będą jakieś akcje promocyjne w sezonie zimowym tak jak miało/ma to miejsce w Power4?

DR-Z 400ESM sold

8

Odp: Serwis zawieszenia - Przygotowanie do sezonu

jaki wy macie problem? Numer telefonu jest na stronie. Halo, panie ile za tjuning zawieszenia?
Sam tak zrobiłem na początku tego roku i jestem zadowolony. Zawieszenie showa nie white power

rmz 250
gas gas txt 250

9

Odp: Serwis zawieszenia - Przygotowanie do sezonu

metys napisał/a:

jaki wy macie problem? Numer telefonu jest na stronie. Halo, panie ile za tjuning zawieszenia?
Sam tak zrobiłem na początku tego roku i jestem zadowolony. Zawieszenie showa nie white power

+1, Metys ale to byłoby za proste :), jeszcze się nie przyzwyczaiłeś ,że na tym forum proste rozwiązania nie są brane pod uwagę? :)

Husqvarna FS 450 nr 99, CRF250R nr 999

10 Ostatnio edytowany przez karol128 (2014-11-05 20:31:17)

Odp: Serwis zawieszenia - Przygotowanie do sezonu

A jeszcze prostsze jest napisanie cennika aby ludzie nie dzwonili bez potrzeby. Jakbym miał dzwonić po ludziach pytając się o cenę każdej rzeczy którą być może kupię to by mi baterii w telefonie nie starczyło.

11

Odp: Serwis zawieszenia - Przygotowanie do sezonu

karol128 napisał/a:

A jeszcze prostsze jest napisanie cennika

+1

DR-Z 400ESM sold

12

Odp: Serwis zawieszenia - Przygotowanie do sezonu

Zawsze najwięcej do powiedzenia mają Ci którz są najmniej zainteresowani :) i sieją nie potrzebn zamęt

13 Ostatnio edytowany przez wiśnia84 rm-z (2014-11-06 17:25:16)

Odp: Serwis zawieszenia - Przygotowanie do sezonu

zural_Jedrzej napisał/a:

Zawsze najwięcej do powiedzenia mają Ci którz są najmniej zainteresowani :) i sieją nie potrzebn zamęt

+1 ja jestem zadowolony z WP POLAND tylni amortyzator po regeneracji chodzi jak nowy z fabryki moim zdaniem to najlepsza firma w Pl która robi i będzie robiła zawieszenia do supermoto :] Wystarczy jeden telefon i już wszystko wiesz ile co kosztuje :D

SUZUKI SUZUKI SUZUKI SUZUKI SUZUKI SUZUKI SUZUKI SUZUKI SUZUKI SUZUKI SUZUKI SUZUKI SUZUKI SUZUKI SUZUKI SUZUKI

14

Odp: Serwis zawieszenia - Przygotowanie do sezonu

Sama nazwa WP - Wojsko Polskie mówi sama za siebie ;-) może kiedyś skorzystam...tymczasem ani nie polecam ani nie odradzam :-)

100% koncentracji = 100% satysfakcji - moje małe enduroooo - #997 rejsing
O nas http://www.youtube.com/watch?v=z5LUptOcE_o&feature=youtu.be
Part 1  http://www.youtube.com/watch?v=l-6jEjyYJpg
Part 2  http://www.youtube.com/watch?v=PWdubyCHfnQ

15

Odp: Serwis zawieszenia - Przygotowanie do sezonu

Nie korzystałem, ale polecam! Dany skontaktował mnie bezpośrednio z mechanikiem i szczerze mówiąc jeszcze tak konkretnie nikt ze mną na temat zawieszenia nie rozmawiał i nawet nie okazał zniecierpliwienia odpowiadając na głupie pytania! Jestem świeżo po serwisie zawieszenia więc na razie nie skorzystam, ale następny serwis w WP Polska!

"Najbardziej mnie teraz wkurwia u młodzieży to że już więcej do niej nie należę" Kazik Staszewski"