1 Ostatnio edytowany przez Bart03 (2014-10-16 15:13:57)

Temat: SZKOLENIE Obóz kondycyjny Supermoto

Witam, w ramach przygotowań do sezonu 2015 chce zorganizować ''profesjonalny Obóz kondycyjno-wytrzymałościowy połączony ze szkoleniem z zakresu dietetyki sportowej''.

Obóz kondycyjno- wytrzymałościowy będzie prowadzony przez specjalistów z doświadczeniem OLIMPIJSKIM zarówno trenerów jak i uczestników Igrzysk Olimpijskich.

Szkolenie z zakresu dietetyki sportowej również prowadzone będzie przez wysoko wykwalifikowanego specjalistę z doświadczeniem Olimpijskim.

Dokładny zakres treningów fizycznych będzie znany po konsultacji z trenerem, natomiast będzie to zarówno przygotowanie wytrzymałościowe, kondycyjne oraz siłowe- ćwiczenia biegowe,ćwiczenia na  hali sportowej, siłowni itd. oraz integracja ;)

Obóz w planach będzie trwał 2-3 dni- weekend i jeśli będzie taka możliwość/chęć z waszej strony również dzień poprzedzający tj. piątek.

Miejsce to COS SPAŁA ośrodek przygotowań olimpijskich. Będziemy mieli idealne warunki i infrastrukturę do treningów oraz szkolenia.

W zakresie obozu będą również zabiegi w olimpijskim centrum zdrowia- odnowa biologiczna i rehabilitacja.
Zakwaterowanie jest na terenie ośrodka, wybór według waszych preferencji.
Cena jeszcze nie jest ustalona ponieważ zależy to min. od liczby chętnych, w dalszej kolejności również od ustaleń trenera w doborze fizjo zabiegów oraz doboru infrastruktury do naszego treningu.

Prócz trenera oraz dietetyka planuje zaprosić Polskich zawodników motocyklowych z międzynarodowym doświadczeniem.

Ja na organizowaniu tego obozu nie zarabiam, płacimy tylko za trenerów, specjalistów oraz pobyt w COSie.

Jeżeli będą chętni, podam szczegóły.

Myślę że warto.

Pozdrawiam

NovoPerformance.pl

carbon.na.allegro.pl
SM450RR!! #88

2

Odp: SZKOLENIE Obóz kondycyjny Supermoto

na mnie możesz liczyć

HUSKA FC 250 / 2018
HUSKA FS 450 / 2018
HUSKA FS 450 / 2021

3

Odp: SZKOLENIE Obóz kondycyjny Supermoto

Jaki termin planujesz??

WWW.HI-OCTANE.PL

#13 Mistrzostwa Polski

4

Odp: SZKOLENIE Obóz kondycyjny Supermoto

29-30.11 to najbliższy termin ale wszystko do uzgodnienia.

NovoPerformance.pl

carbon.na.allegro.pl
SM450RR!! #88

5 Ostatnio edytowany przez Bart03 (2014-10-16 17:36:19)

Odp: SZKOLENIE Obóz kondycyjny Supermoto

[url]http://piotrkedzia.pl/o-mnie/[/url] możliwe że to bedzie nasz główny trener. ;
;) wszystko zalezy od liczby chętnych ;) W przyszłym tygodniu spotykam sie ze swoim lekarzem sportowym(lekarz kadry olimpijskiej na Igrzyskach w Londynie) i tam dostanę informacje odnosnie najlepszych trenerów dostępnych dla nas w naszym zakresie- sportowym.

NovoPerformance.pl

carbon.na.allegro.pl
SM450RR!! #88

6

Odp: SZKOLENIE Obóz kondycyjny Supermoto

Jestem zainteresowany

Pozdrawiam
Marek #26

It's all about the style, passion and fun :)

7

Odp: SZKOLENIE Obóz kondycyjny Supermoto

Fajna sprawa. Byłbym zainteresowany ale zależy to od ostatecznego kosztu takiej przyjemności :)

DR 650SE/SM - na torowej emeryturze,
RMZ 450 SMR - może będzie  szybsza ; -)