1 Ostatnio edytowany przez Jacis (2014-10-09 08:05:50)

Temat: Yamaha WR 400 - Brak wysprzęglenia ?

Witam

[url]https://www.youtube.com/watch?v=I-ULcSdRaas&feature=youtu.be[/url]

Tak jak widać ...
Co może być tego przyczyną. Patrzyłem nie dawno na tarcze i wszystko w porządku, sprzęgło też chodziło normalnie a teraz takie cudo wyskoczyło.
Oczywiście da radę zatrzymać koło.

2 Ostatnio edytowany przez Majster128 (2014-10-09 08:06:09)

Odp: Yamaha WR 400 - Brak wysprzęglenia ?

To jest normalne. Nie szukaj sobie problemów.

Wymiany korbowodów, naprawa wałów, wymiarowanie cylindrów, tulejowanie, szlify cylindrów. Remonty i tuning silników, serwis zawieszeń. Prostowanie kolektorów wydechowych. Części i akcesoria. tel. 607198003
WWW.MOTO-KORN.PL

3 Ostatnio edytowany przez Jacis (2014-10-09 08:10:39)

Odp: Yamaha WR 400 - Brak wysprzęglenia ?

Ale aż tak ?? To zaskoczony jestem :D
A szukam bo mam problem z gaśnięciem ...
Na 100 skrzyżowań parę razy zgaśnie ;/ I nie ma reguły kiedy. Jak mu się zachce ;/

4

Odp: Yamaha WR 400 - Brak wysprzęglenia ?

Sprzęgło ciągnie gdy wbijasz 1? Na pracę na podnośniku nawet nie patrz.

Wymiany korbowodów, naprawa wałów, wymiarowanie cylindrów, tulejowanie, szlify cylindrów. Remonty i tuning silników, serwis zawieszeń. Prostowanie kolektorów wydechowych. Części i akcesoria. tel. 607198003
WWW.MOTO-KORN.PL

5

Odp: Yamaha WR 400 - Brak wysprzęglenia ?

Tak ciągnie delikatnie.
Przypominam sobie jak kiedyś oddałem moto do wymiany gaźnika i mechanik trzymał moto ponad miesiac, to jak chciałęm odpalićto ewidentnie było czuć jak ciągnie mi moto przy kopaniu... I to juz raczej było nie normalne. Teraz jest wszystko w porzadku. Oprócz nieregularnego gaśnięcia. Przyjdzie zima to rozbieram silnik i zobaczymy może coś tam siedzi...

6

Odp: Yamaha WR 400 - Brak wysprzęglenia ?

Na jakim oleju jeździsz?
Możliwe, że kosz zew. ma już wybite rowki.

Wymiany korbowodów, naprawa wałów, wymiarowanie cylindrów, tulejowanie, szlify cylindrów. Remonty i tuning silników, serwis zawieszeń. Prostowanie kolektorów wydechowych. Części i akcesoria. tel. 607198003
WWW.MOTO-KORN.PL

7

Odp: Yamaha WR 400 - Brak wysprzęglenia ?

Jeżdżę na Motulu 5100 10W40

A oto zdjęcia sprzęgła :)

[url]http://www.fotosik.pl/u/jacis/album/1684236[/url]

8

Odp: Yamaha WR 400 - Brak wysprzęglenia ?

Olej polecam wymienic na syntetyczny, a obydwa kosze sprzęgłowe są dalekie od ideału.

Wymiany korbowodów, naprawa wałów, wymiarowanie cylindrów, tulejowanie, szlify cylindrów. Remonty i tuning silników, serwis zawieszeń. Prostowanie kolektorów wydechowych. Części i akcesoria. tel. 607198003
WWW.MOTO-KORN.PL

9

Odp: Yamaha WR 400 - Brak wysprzęglenia ?

Jakie oleje polecasz ? Może w zimie jak będę robił kapitalny remont to się wymieni :)

10

Odp: Yamaha WR 400 - Brak wysprzęglenia ?

Każdy w pełni syntetyczny przeznaczony do motocykli z mokrym sprzęgłem.

Wymiany korbowodów, naprawa wałów, wymiarowanie cylindrów, tulejowanie, szlify cylindrów. Remonty i tuning silników, serwis zawieszeń. Prostowanie kolektorów wydechowych. Części i akcesoria. tel. 607198003
WWW.MOTO-KORN.PL