1

Temat: Yamaha wr 450 problem z łańcuchem :/

Siemka, mianowicie mam taki problem w swojej wr 450 rok 2007 podczas zdławienia trochę motoru słyszę jak trzepie mi tak łańcuch o ramę przy okazji wyrwał mi oponę ta lata na boki, na tym ślizgu na wahaczu podczas jazdy skacze on na boki. I teraz nie wiem czy wystarczy podciągnąć łańcuch co już robiłem czy porostu łańcuch juz jest do dupy dodam ze jeśli mocno go naciągnę i gdy usiądę to on aż sztywny jest ale za to wtedy nie uderza o nic i ładnie chodzi po slizgu. Co o tym sądzicie ??

Yamaha dt125x rok 2007
Yamaha wr450f rok 2007- SUPERMOTO

2

Odp: Yamaha wr 450 problem z łańcuchem :/

achcik napisał/a:

Siemka, mianowicie mam taki problem w swojej wr 450 rok 2007 podczas zdławienia trochę motoru słyszę jak trzepie mi tak łańcuch o ramę przy okazji wyrwał mi oponę ta lata na boki, na tym ślizgu na wahaczu podczas jazdy skacze on na boki. I teraz nie wiem czy wystarczy podciągnąć łańcuch co już robiłem czy porostu łańcuch juz jest do dupy dodam ze jeśli mocno go naciągnę i gdy usiądę to on aż sztywny jest ale za to wtedy nie uderza o nic i ładnie chodzi po slizgu. Co o tym sądzicie ??


Jak będziesz jeździł z tak napiętym łańcuchem to zaraz będziesz silnik rozbierał bo łożysko na wałku zdawczym umrze.

Huśka 510 sm + yzf 250 + busik na 3 moto + spore chęci do spalania etyliny

3

Odp: Yamaha wr 450 problem z łańcuchem :/

Sądzę, że nie powinieneś jeździć na wolnych obrotach.

Wymiany korbowodów, naprawa wałów, wymiarowanie cylindrów, tulejowanie, szlify cylindrów. Remonty i tuning silników, serwis zawieszeń. Prostowanie kolektorów wydechowych. Części i akcesoria. tel. 607198003
WWW.MOTO-KORN.PL

4

Odp: Yamaha wr 450 problem z łańcuchem :/

wiem wiem z napiętym po próbowałem tylko po podwórku ustawiłem jak serwisówka zaleca ale hmm trzepie aż o koło łańcuch po bolku kostek nie mam i o ramę troszkę

Yamaha dt125x rok 2007
Yamaha wr450f rok 2007- SUPERMOTO

5

Odp: Yamaha wr 450 problem z łańcuchem :/

To jest niemożliwe, żeby łańcuch ocierał o ramę i rwał kostki.
Jaką masz szerokość opony?
Łańcuch nie jest już szmatą?
Pokaż foto jak on jest napięty.

Wymiany korbowodów, naprawa wałów, wymiarowanie cylindrów, tulejowanie, szlify cylindrów. Remonty i tuning silników, serwis zawieszeń. Prostowanie kolektorów wydechowych. Części i akcesoria. tel. 607198003
WWW.MOTO-KORN.PL

6

Odp: Yamaha wr 450 problem z łańcuchem :/

jedyne co mi przychodzi do głowy to to że łańcuch już powinien być dawno wymieniony

7

Odp: Yamaha wr 450 problem z łańcuchem :/

a masz rolkę w ramie pod wahaczem?
łańcuch jest założony nad czy pod rolką?

Husaberg FE 450 E / SM
KTM 380 SMR SOLD
DR-Z400SM   3x3 , FCR39MX , JD , MRD/SSW , MAGURA/BREMBO4P/BRAKING320MM, IMS 2.6  SOLD

8

Odp: Yamaha wr 450 problem z łańcuchem :/

hacker33 napisał/a:

a masz rolkę w ramie pod wahaczem?
łańcuch jest założony nad czy pod rolką?

-może jak Hacker pisze : zgubiłeś/zużyłeś rolkę ?

http://thumbs3.ebaystatic.com/d/l225/m/mJUF9srxEz3RbvCXj9G4Lsw.jpg

http://www.tz350.net/images/pictures_to_link/wr450f/wr450f_chain-block_in_place_1.jpg

Hardcore - it's more than music...

9

Odp: Yamaha wr 450 problem z łańcuchem :/

na naciągu mam jeszcze większa polowe wiec łańcuch nie jest jeszcze tak mocno wyciągnięty a tak mam rolkę i jest łańcuch tak przedstawia zdjęcie powyżej

Yamaha dt125x rok 2007
Yamaha wr450f rok 2007- SUPERMOTO

10

Odp: Yamaha wr 450 problem z łańcuchem :/

gdzie moge zakupić taki ślizg do łańcucha???

Yamaha dt125x rok 2007
Yamaha wr450f rok 2007- SUPERMOTO

11

Odp: Yamaha wr 450 problem z łańcuchem :/

To czy łańcuch jest w połowie czy na końcu w cale nie świadczy o jego stanie, zobacz jakie wymiary podaje seriwówka a potem zmierz to jak to wychodzi w praktyce u Ciebie ;)

KXF 250 '14

12 Ostatnio edytowany przez achcik (2014-09-29 20:12:57)

Odp: Yamaha wr 450 problem z łańcuchem :/

:(

Yamaha dt125x rok 2007
Yamaha wr450f rok 2007- SUPERMOTO

13

Odp: Yamaha wr 450 problem z łańcuchem :/

dlaczego nie widać obrazków masakra :/

Yamaha dt125x rok 2007
Yamaha wr450f rok 2007- SUPERMOTO

14

Odp: Yamaha wr 450 problem z łańcuchem :/

Tu masz kawałek serwisówki Ktm'a

http://www.bankfotek.pl/image/1795036



PS.  Obraz dodajesz tak:     [img]tutaj wklejasz bezpośredni link do zdj[/img]

KXF 250 '14