16

Odp: Klasa amator - 2015 - listą uczestników i deklaracji zostania w klasie

Cóż mogę dodać :) Ja na DR w pucharze :) ? Kręcąc czasy w Toruniu w miarę regularnie poniżej 1:35 (najlepszy 1:34,2) może i źle nie jest (pierwszy mój raz na torze w życiu na drugiej rundzie w Toruniu robiłem niesamowite 1:43-1:44 :D :P ) i nawet pocieszając się faktem że jeden z kolegów w PP wykręcił w wyścigu 1:35 na RM-Z'cie bodajże to na siłach do udziału w PP, bez zmiany moto, się nie czuję.  Jeśli uda się skołować kasę na cokolwiek co będzie mogło względnie konkurować w PP (nie mam tu na myśli nie wiadomo czego, wystarczy coś z normalnym zawieszeniem i mniejszą masą, nawet może być w wersji BIG FOOT o czym ktoś wyżej wspominał) to nie widzę problemu.

DR 650SE/SM - na torowej emeryturze,
RMZ 450 SMR - może będzie  szybsza ; -)

17

Odp: Klasa amator - 2015 - listą uczestników i deklaracji zostania w klasie

Ja pewnie  przejdę do PP, troche sie boje tego co Mally pisał te duble trochę przerażają bo na flagowych nie ma co za bardzo liczyć.

Do sezonu 2015 jest sporo czasu..

18

Odp: Klasa amator - 2015 - listą uczestników i deklaracji zostania w klasie

No ja też przejde, moim zdaniem lepiej być dublowanym i poprawić swój czas niż jechać jako pierwszy i ciągle trzymać moje 1.30 w toruniu :/ Wiec wszystkich będe namawiał do przejścia, w końcu jeśli część amatorów przejdzie to na końcu stawki też będzie walka, a dojdą slicki, cały rok treningu itd wiec napewno coś sie da urwać z czasu jeszcze :)

A co do listy i zapisów to nie ma to najmniejszego sensu, tak jak maniek pisał, 30 osób sie zapisze a będą startowały 3 czy 5 :)
Jak ktoś serio chce to bez zapisów pojedzie (np ja na tej oficjalnej liście nie byłem).
Myśle że mogła by być wzmianka że powiedzmy po 6 rundach w amatorach trzeba przejść do C2 bo chłopaki jak levis którzy startowali tylko raz faktycznie mają trudniej :)

Husqy SMR-R 450

19

Odp: Klasa amator - 2015 - listą uczestników i deklaracji zostania w klasie

kusloncu napisał/a:

co do listy i zapisów to nie ma to najmniejszego sensu, tak jak maniek pisał, 30 osób sie zapisze a będą startowały 3 czy 5 :)

Właśnie dlatego, jak nie będzie minimum 100 deklaracji do grudnia, to zamykam wątek ;)

Crazy pozdrawia
#30
http://www.youtube.com/user/supermoto30