1

Temat: Sprzedam DRZ 400 SM

Do zaoferowania mam motocykl Suzuki DRZ 400 SM w stanie idealnym. Motocykl jest z 2005 roku, zakupiony 29.11.2005 w salonie w Polsce (papiery), jestem jego drugim właścicielem (kupiony od starszego pana w czerwcu 2007 roku z przebiegiem 1500km). Motocykl po przeglądzie gwarancyjnym w salonie Suzuki (pod koniec okresu gwarancyjnego - listopad 2007), po wymianach płynów (hamulcowy, chłodniczy, olej - Shell syntetyk 10 w 40, filtr oleju), nowy akumulator (oryginalna Yuasa zakupiona w salonie Suzuki), nowa świeca NGK (niby nie było potrzeby zmieniać, ale skoro już motocykl był na przeglądzie...), oryginalne klocki, opony, lakier, łańcuch (smarowany co 200km smarem Belray). Motocykl w stanie fabrycznym został poddany następującym modyfikacjom: Handbary, Kierownica Renthal, Alarm Meta System (listopad 2007), Crash pady - przód, tył, Przewód hamulcowy Gooodridge w stalowym oplocie (założony 2 tygodnie temu - jeszcze go nie widać na zdjęciach) chromowane stalowe końcówki i śruby, Wydech sportowy GPR z homologacją drogową - nowy, założony miesiąc temu (dedykowany stricte modelowi DRZ 400 SM). Gaźnik motocykla został wyczyszczony i zestrojony pod nowy wydech (operacja wykonana przez mechanika z autoryzowanego warsztatu Suzuki, podobno dało to dodatkowe 2KM. Motocykl rwie na gumę na drugim biegu). Pojazd garażowany, stan motocykla oceniam jako idealny (mimo drobnych rysek na plastikowych elementach, ale to nieuniknione przy eksploatacji). Motocykl "robiony pode mnie". Bezawaryjny, w ciągłej eksploatacji, nigdy mnie nie zawiódł. Sprzedaję z żalem z powodów osobistych. Z motocyklem: Dwa piloty i karta kodów alarmu, Instrukcja obsługi alarmu w języku polskim, Dwa oryginalne kluczyki, Książka gwarancyjna, Instrukcja obsługi motocykla w języku polskim, Komplet oryginalnych narzędzi, Zamek z mocowaniem do kasków (odkręcony ze względu na brak przydatności w codziennym użytkowaniu), Oryginalny wydech w stanie idealnym. Pojazd zarejestrowany i opłacony (OC, NNW do czerwca 2008). Kontakt tylko telefoniczny 501 730 250

Zdjęcia i link do aukcji allegro:
http://www.allegro.pl/show_item.php?item=321751813

DRZ 450 E SM na modach znowu w jedynej słusznej wersji - czyli SuperMoto
Triumph Speed Triple 2010 SE

2

Odp: Sprzedam DRZ 400 SM

Ale się rozpisałeś :-)

3

Odp: Sprzedam DRZ 400 SM

o twoim mozna duzo krócej, ja wiem...

DRZ 450 E SM na modach znowu w jedynej słusznej wersji - czyli SuperMoto
Triumph Speed Triple 2010 SE

4

Odp: Sprzedam DRZ 400 SM

jeśli można wiedziec to na co przeskakujesz?

Nie bierz życia zbyt pważnie bo i tak nie wyjdziesz z niego żywy.

5

Odp: Sprzedam DRZ 400 SM

jezeli o mnie chodzi to Honda CRF450X, raczej....

DRZ 450 E SM na modach znowu w jedynej słusznej wersji - czyli SuperMoto
Triumph Speed Triple 2010 SE