1

Temat: KUPIE koła do SuperMoto

Witam

Przy okazji przedstawie się... nazywam się Maciek ale mówią na mnie Spidi.
Jestem z Białegostoku(obecnie jednak mieszkam i pracuje w stolicy).
Do tej pory zajmowałem sie głównie stuntem(czy freestyle'm... jak kto woli) na sportowych motocyklach.

Jakieś pół roku temu kupiłem sobie drugie moto czyli KTMa SXF250 bo od dawna chciałem mieć coś do zabawy w terenie.
Jednak razem z KTMem wróciła zajawka na SM którego to już daaaawno temu chciałem spróbować a teraz jest łatwiej bo wystarczy zakupić sobie drugi komplet kół...;)


Do rzeczy.
Szukam bardzo intensywnie kół do tego motocykla.
To jest SXF 250 z rocznika 2006.
Najchętniej kupie nowe koła(najlepiej 17"/3,5" i 17"/5") ale rozważe także zakup używanych pod warunkiem że będa proste i w dobrym stanie.

Pozatym od razu chętnie kupie dużą tarcze, adapter do niej i dętki. Opon narazie nie potrzebuje(chyba że jakiś tył na dobicie).


Jeśli ktoś z was ma jakieś ciekawe oferty lub ewentualnie moze podopowiedzieć gdzie szukać, u kogo czy w jakim sklepie pytać(namiary jakieś) takze byłbym bardzo wdzięczny.
Allegro oczywiście śledze na bieżąco ale szału tam nie ma na obecną chwile.
Teddy wyprzedał wsyztskie zestawy do KTMa a w sklepie MotoCombo(jedynym który znalazłem na polskich stronach www oferującym koła do SM i to w rozsądnej cenie) również na obecną chwile nic nie mają...


Czekam na oferty albo podpowiedzi...
Z góry dzięki
Może być PW albo mail mspidi@wp.pl ewentualnie kom. 508 034 844

SPIDI

Subiektywnie o motoryzacji z charakterem
Facebook.com/SpidiFreestyle