1

Temat: Allegro DRZ

Panowie,

Mam zamiar podjechać i zobaczyć tą sztukę, czy możecie coś powiedzieć o tym egzemplarzu ze zdjęć???
Na co zwrócić uwagę?? A może ktoś z wyraziłby chęć podjechania ze mną i ogarnięcie sztuki ??


[url]http://allegro.pl/item993382428.html[/url]

Pozdrawiam,
K2B

2

Odp: Allegro DRZ

Wygląda jak wyglda jedyne co Ci moge o nim powiedzieć to , że motocykl sprzedawany jest w Rawie Mazowieckiej gdzie rejestracje są ERW .Sami widzisz , ze motocykl ma blachy ze slaska chyba z Bytomia .
Musisz sie o to zapytać co to za manewr.

motoslide.com

3 Ostatnio edytowany przez hacker33 (2010-04-11 15:20:11)

Odp: Allegro DRZ

Dlaczego ktoś dokleja przycisk "Select" do zegarów?
Skraca wydech?
I albo mi się wydaję albo na ujęciu z gaźnikiem z wężyka między zbiornikiem a gaźnikiem (na zacisku wężyka) sika paliwo lub wisi jakaś nitka? :D

PS. Piękny kształt ma klamka hamulca :P

Husaberg FE 450 E / SM
KTM 380 SMR SOLD
DR-Z400SM   3x3 , FCR39MX , JD , MRD/SSW , MAGURA/BREMBO4P/BRAKING320MM, IMS 2.6  SOLD

4

Odp: Allegro DRZ

hacker33 napisał/a:

Dlaczego ktoś dokleja przycisk "Select" do zegarów?


no przeciez to podnosi moc silnika o 6km, kazdy tak robi teraz to w modzie...

5

Odp: Allegro DRZ

nie wiem jak oni wszyscy jezdżą co widze drz na handel to ma niecale 5-7tys przelotu....tylko moja ma prawie 20tysi  :D

320mm Supermoto Racing rotor orange motomaster flame bitch  :D

6

Odp: Allegro DRZ

SB to bielsko-biała
Sy to bytom ;)

suzuki ts50-->yamaha xt125x-->ktm lc4 SM HF-->ktm exc530sm-->ktm 450 smr :D

KTM the best fuck the rest

7

Odp: Allegro DRZ

cross napisał/a:

SB to bielsko-biała
Sy to bytom ;)

Też ładnie :P

motoslide.com

8

Odp: Allegro DRZ

bico napisał/a:

nie wiem jak oni wszyscy jezdżą co widze drz na handel to ma niecale 5-7tys przelotu....tylko moja ma prawie 20tysi  :D

Ta z ogłoszenia wygląda na taką co ma bardzo mały przebieg. Z tym że widać, że jest troszkę zaniedbana przez właściciela i że kilka razy położyła się na boczek.

Czasami przebiegi są małe z tego względu, że moto choć wyprodukowane w 2006 pierwszego właściciela miało w 2007 roku albo i nawet 2008.
Nie każdy też jest na tyle świr żeby wyjeżdżać na takim twardotyłkim motorku 2 zbiorniki paliwa dziennie. I jeździć od stycznia do grudnia.

Husaberg FE 450 E / SM
KTM 380 SMR SOLD
DR-Z400SM   3x3 , FCR39MX , JD , MRD/SSW , MAGURA/BREMBO4P/BRAKING320MM, IMS 2.6  SOLD

9

Odp: Allegro DRZ

wymienione lusterka?
mi się tylko tyle rzuca w oczy...
no i nie wiem co to ta śmieszna linka  z przodu nad kierownicą :P (moja drzeta takiej nie ma ;p)

100% Supermoto