16

Odp: malowanie plastiku

maniek-rr312  - mozesz podac jakiegoś linka czy cuś do tych plastików. Chodzi mi o plastiki do husky sm610 w nowej budzie - raczej wszytakie po 2005 sa takie same ( mam nadzieje ). Ewlentualnie bede szukał kogoś na wymianę za te ktore bym miał ( biale i czerwone ). Z malowania raczej bym rezygnował w 90% bo już widze jak by to wyglądało cenowo - czasowo itp.

17

Odp: malowanie plastiku

maniek-rr312 napisał/a:

Panowie komplet wszystkich oryginalnych plastikow do husqvarny obojetnie w jakim kolorze to wydatek ok 700zl. Wydaje mi sie ze malowanie calego motocykla odpowiednimi materialami wyjdzie podobnie. Uwazam ze barwiony plastik bedzie zawsze lepszy od malowanego.

Również uważam, że barwiony plastik jest lepszy niż malowany, szczególnie w sm/cross/enduro. W innych "bajkach" lakier nigdy nie dostanie tak po dupie jak tutaj. Nigdy nie powiedziałem, że barwiony plastik jest gorszy, a malowanie jest dla mnie ostateczną opcją (np. tylny boczny panel do FMXa można dostać tylko w serwisie i za niemałe 480 zł) więc zostaje tylko lakierowanie.

GasGas FSE 400 SM

http://www.bikepics.com/members/huntrr/
http://p1.bikepics.com/2014/10/31/bikepics-2705839-800.jpg

18

Odp: malowanie plastiku

Po co malować . Jeśli już tak to według mnie lepiej kupić folie i obkleić .
Dowolny kolor, dowolny wygląd, duzo nie kosztuje, elastyczne bedzie , nie odklei się jesli jest dobra.

SM! <3

19

Odp: malowanie plastiku

Jak dla mnie odpada, skoro on chce zmienić kolor spodu to folia musiałaby się kończyć na wierzchu co zostawia widoczne łączenia nawet pod okleiną, a jeśli oklejałbyś od zewnątrz to łączenia wypadną pod spodem co jest już zupełną porażką bo piasek/woda/błoto rzucane pod owiewki w końcu zaczną odklejać folię, ale to tylko moje zdanie.

20 Ostatnio edytowany przez Jacis (2014-06-23 22:41:56)

Odp: malowanie plastiku

Dlatego jestem ciekawy jak poradziłby sobie plastibip. Na filmach jak widać ciężko się go odrywa a jest elastyczny jak guma. :) Myślę, że dosyć dobre by było rozwiązanie :) Oczywiście nie mam zamiaru tego reklamować czy coś. Myślę, że po prostu to by zdało egzamin na plastikach ;)

21

Odp: malowanie plastiku

Miało w crosie na felgach niestety ja latam tylko w tereni las,krzaki, bagna to się zdzierał z przedniej felgi tylnia git jeżeli ktoś chce tylko w sm to śmiało bym malował bo w teren troche lipa bo jak zachaczy o coś to się robia zadziory i rwie.

Hero Majestic Ankur--->Derbi Senda Xtreme R--->Lifan Cross 125--->Mz Etz 250--->Ktm Egs 360--->Kawasaki Zr7--->Gas Gas EC 300  2006 & Kawasaki Zr7s 2004