1

Temat: III runda Stary Kisielin

Dostałem dzisiaj informację od władz toru w Starym Kisielinie, że runda jest odwolana. Nie będzie też żadnej zastępczej.

Dla pocieszenie można jednak przyjechac do Kisielina w tym terminie i potrenowac z całym teamem Bauera. Treningi sobota i niedziela.

WWW.HI-OCTANE.PL

#13 Mistrzostwa Polski

2 Ostatnio edytowany przez karol128 (2014-05-30 20:16:13)

Odp: III runda Stary Kisielin

No to się lekko wkurwiłem. Specjalnie kupiłem opony na tą rundę. Wydałem kasę a oni sobie odwołują i to jeszcze nie raczą o tym oficjalnie poinformować. Amatorka pełną gębą. Podali chociaż powód?

3

Odp: III runda Stary Kisielin

maniek-rr312 napisał/a:

Dostałem dzisiaj informację od władz toru w Starym Kisielinie, że runda jest odwolana. Nie będzie też żadnej zastępczej.

Dla pocieszenie można jednak przyjechac do Kisielina w tym terminie i potrenowac z całym teamem Bauera. Treningi sobota i niedziela.

Może treningi zakończone jakimiś wyścigami sobota-niedziela zorganizować co ty na no? Myślę ze było by więcej chętnych.

https://www.facebook.com/tsunamiagataipiotr?ref=hl
# 86 Wuju - Tsunami SM

4

Odp: III runda Stary Kisielin

ja jestem za

WWW.HI-OCTANE.PL

#13 Mistrzostwa Polski

5

Odp: III runda Stary Kisielin

trening organizowany przez bauera, czy można wbijać jak w każdą niedzielę? Rozumiem, że to termin 22.06?

rmz 250
gas gas txt 250

6

Odp: III runda Stary Kisielin

no to dupa... szkoda

HUSKA FC 250 / 2018
HUSKA FS 450 / 2018
HUSKA FS 450 / 2021

7

Odp: III runda Stary Kisielin

Można wbijać

WWW.HI-OCTANE.PL

#13 Mistrzostwa Polski

8

Odp: III runda Stary Kisielin

Powód odwołania rundy? Bo na TEAMie Bauera zarobią więcej niż na naszej rundzie :P Wpadłbym na trening, ale ktoś musiałby za mnie wpaść na egzaminy na UWr :/

NovoPerformance.pl

carbon.na.allegro.pl
SM450RR!! #88

9

Odp: III runda Stary Kisielin

Bede : d a to ze zawodow nie bedzie bylo wiadomo juz na poczatku roku ...

SUZUKI RMZ 450
   #94

10 Ostatnio edytowany przez karol128 (2014-05-31 23:21:07)

Odp: III runda Stary Kisielin

No to po cholerę wpisują to do kalendarza. Wiedzą od pół roku - 20 dni do terminu a oni nawet na swojej stronie ani PZM nie raczą dać info. Szkoda mi słów na ten cały Wał-raw.

11

Odp: III runda Stary Kisielin

w ch..ja pocieli zdrowo, być tak bezczelnym żeby nawet oficjalnie nie odwołać rundy a na ten termin wstawić już sobie Baurea z ekipą... WTF?!

HUSKA FC 250 / 2018
HUSKA FS 450 / 2018
HUSKA FS 450 / 2021

12

Odp: III runda Stary Kisielin

maniek-rr312 napisał/a:

Dostałem dzisiaj informację od władz toru w Starym Kisielinie, że runda jest odwolana. Nie będzie też żadnej zastępczej.

Dla pocieszenie można jednak przyjechac do Kisielina w tym terminie i potrenowac z całym teamem Bauera. Treningi sobota i niedziela.

Bauer odwołał przyjazd

TM