1

Temat: Jak obniżyć xtx?

Jak w temacie, czy da się jakoś obniżyć xtx660? Można obniżyć ją na sprężynie z tyłu, może obniżenie siedziska tylko nie wiem jak się do tego zabrać a może ktoś to robi? Sięgam do ziemi tylko czubkami palców i mnie to trochę drażni. Potrzebuję obniżyć ją ok 5 cm

2

Odp: Jak obniżyć xtx?

może jeszcze urośniesz:P
mozesz podciać gąbke siedzenia,
mozesz użyc czegoś takiego co sie nazywa "dog bones". Zestawy popularne do sportów, ale i chyba do drz wystepuje taki zestaw, wiec moze cos podpatrzysz i podpasujesz.

3

Odp: Jak obniżyć xtx?

[url]http://www.ebay.pl/sch/i.html?_odkw=xt660+lowering&_osacat=0&_from=R40&_trksid=p2045573.m570.l1313&_nkw=xt660x+lowering&_sacat=0[/url]
tak na szybko

4

Odp: Jak obniżyć xtx?

Najbardziej interesuje mnie obniżenie siedzenia, można gdzieś to profesjonalnie zrobić albo może kupić?

5

Odp: Jak obniżyć xtx?

chcesz 5 cm na siedzeniu ugrac? Sciągnij siedzenie, będzie szybciej...

Terror Kitty Crew
500->650->600->1000->625->450->125->1200

6

Odp: Jak obniżyć xtx?

przednie lagi wsuń trochę w półki a na tył kup dłuższe łączniki:

[url]http://www.off-the-road.de/en/XT-660R-X/Suspension-wheels/Linkage-bones-XT660.html[/url]

na siedzeniu 5cm nie zdejmiesz.

DR-Z 400ESM sold

7

Odp: Jak obniżyć xtx?

rommel bardzo śmieszne! Mam nadzieję, że jak będziesz miał jakiś problem to ci tak samo odpiszą! Napiszesz padł mi silnik, to otrzymasz kup sobie nowy!

8

Odp: Jak obniżyć xtx?

rodman też tak myślałem, ale czy nie zmieni to jakości wchodzenia w zakręty itp?

9

Odp: Jak obniżyć xtx?

Tył obniżasz zmieniając tzw. "kości" w tylnym zawieszeniu. I o tyle samo obniżasz przód wysuwając lagi ponad półkę.

"Najbardziej mnie teraz wkurwia u młodzieży to że już więcej do niej nie należę" Kazik Staszewski"

10 Ostatnio edytowany przez Majster128 (2014-05-08 20:59:08)

Odp: Jak obniżyć xtx?

Ja sobie tak poradziłem z moimi krótkimi nogami gdy miałem problemy z kamieniami.
Siedzenie możesz zmienić jak urośniesz. Mi już tak zostanie :)
Poszło ok 10 cm.

PunBB bbcode test
PunBB bbcode test
PunBB bbcode test

Wymiany korbowodów, naprawa wałów, wymiarowanie cylindrów, tulejowanie, szlify cylindrów. Remonty i tuning silników, serwis zawieszeń. Prostowanie kolektorów wydechowych. Części i akcesoria. tel. 607198003
WWW.MOTO-KORN.PL

11

Odp: Jak obniżyć xtx?

Sam działałeś z siedzeniem, czy takie sobie dokupiłeś?

12

Odp: Jak obniżyć xtx?

Dobry nóż i jazda.

Wymiany korbowodów, naprawa wałów, wymiarowanie cylindrów, tulejowanie, szlify cylindrów. Remonty i tuning silników, serwis zawieszeń. Prostowanie kolektorów wydechowych. Części i akcesoria. tel. 607198003
WWW.MOTO-KORN.PL

13

Odp: Jak obniżyć xtx?

manieek, to była odpowiedź na zasadzie "na siedzeniu 5 cm nie ugrasz", ale to był sarkazm, i nie każdy go wyłapie...

Terror Kitty Crew
500->650->600->1000->625->450->125->1200