1

Temat: ROZRZĄD I NAPINACZ KTM LC4 640 2000r

czeka mnie wymiana rozrzadu i napinacza a niestety nigdzie nie moge ich dostac. Rozrząd to jeszcze nie problem bo mozna kupic dida na miare i zakuc ale napinacza za chiny nie moge dostac...

jak wiecie gdzie moge kupic rozrzad z napinaczem do lcczwórki, albo znacie kogos kto zalatwi albo moze sami macie na sprzedaz to bardzo prosze o info

KTM lc4 640 SM SPRZEDANY :( /// obecnie 100% Retro WSK 125 made in Świdnik na dojazdy do sklepu po bułki:)

2

Odp: ROZRZĄD I NAPINACZ KTM LC4 640 2000r

Dealer KTMa?

"Najbardziej mnie teraz wkurwia u młodzieży to że już więcej do niej nie należę" Kazik Staszewski"

3

Odp: ROZRZĄD I NAPINACZ KTM LC4 640 2000r

taaa.... o ile mowisz o tym w raszynie to oni gówno mają... innego nie znam. Poza tym potrzebuje jakos w miare szybko i nie chcialbym czekac miesiac az mi skads przyślą...

KTM lc4 640 SM SPRZEDANY :( /// obecnie 100% Retro WSK 125 made in Świdnik na dojazdy do sklepu po bułki:)

4

Odp: ROZRZĄD I NAPINACZ KTM LC4 640 2000r

łancuszek tak jak pisales mozesz zastosowac zamiennik ale napinacz pozostaje ci juz tylko oryginalny tylko czemu chcesz go wymieniac (napinacz) ??

Włoska zapierdalajka TE + SM 4,5 '07 :D
Any time, any where... Husqvarna

5

Odp: ROZRZĄD I NAPINACZ KTM LC4 640 2000r

bo stary jest zużyty i wczesniej o ząb był rozrząd przesunięty. A chyba przy wymianie rozrządu warto ten napinacz tez wymienic zeby wszystko bylo okej.

KTM lc4 640 SM SPRZEDANY :( /// obecnie 100% Retro WSK 125 made in Świdnik na dojazdy do sklepu po bułki:)