16

Odp: Zestawy hamulcowe?!?!

Ani do pucharu ani do MP. Czasem jest podawany "pierwszy termin". Wtedy warto wysłać zgłoszenie, bo wczesniejsze zgloszenie sie mniej kosztuje.
Ale jesli chodzi o sam udzial, to nie ma znaczenia czy zglosisz sie na zawodach czy wyslesz zgloszenie mailem/faxem.

Crazy pozdrawia
#30
http://www.youtube.com/user/supermoto30

17

Odp: Zestawy hamulcowe?!?!

Panowie jak złoty brembo ([url]http://picasaweb.google.com/superfastmario/SupermotoPradzekt#5409309591595615458[/url]) ma się do cztero tłoczkowego beringera i jaka pompa potrzebna jest do beringera.

18 Ostatnio edytowany przez jareks (2010-02-27 08:43:22)

Odp: Zestawy hamulcowe?!?!

Trochę podobny zacisk Brembo mam w Hqv, tyle że radialny i z 4 klockami na zacisk.
Porównywałem go z heblami w KTM 450 Crissona (zacisk plus pompa Beringer, tarcza standart nie żeliwna, stalowa 320 mm). Róznica na asfalcie przygniatająca, to hamowanie jakie robiłem w hqv na dwa bardzo silne palce, w KTM robiłem jednym palcem. W terenie nie testowałem, i nie miałem w ogóle ochoty, jak na mnie był zbyt silny i zbyt czuły.

Husqa SM 450 R 08`, Husqa CR 250 82`,  Beta Zero 125 91`

19

Odp: Zestawy hamulcowe?!?!

Czy zacisk 6-cio tłoczkowy beringera dedykowany do innego sprzętu dostosuję  do huski jakimś adapterem albo innym gadżetem?

20

Odp: Zestawy hamulcowe?!?!

tak dostosujesz

jutro prześle zdjęcie adaptera jaki zrobiłem dopasowując zacisk od berga do kawy.

www.propitbike.pl

21

Odp: Zestawy hamulcowe?!?!

pstap > pw
Opisz jesli będziesz mógł jeszcze dziś.

22

Odp: Zestawy hamulcowe?!?!

trt2 napisał/a:

Czy zacisk 6-cio tłoczkowy beringera dedykowany do innego sprzętu dostosuję  do huski jakimś adapterem albo innym gadżetem?


odpowiedziałeś sobie sam dostosujesz adapter.
Tylko pytanie jakie masz mocowanie zacisku na lagach? z frontu czy z boku?
bo jak z boku to dupa.

23

Odp: Zestawy hamulcowe?!?!

Luz, z frontu. :)

24

Odp: Zestawy hamulcowe?!?!

to dasz rade, tylko się pośpiesz bo wiosna za oknem. Pozdrawiam