1 Ostatnio edytowany przez pedrosa73 (2014-03-03 20:42:57)

Temat: sprzedam mercedes sprinter 2,9 tdi 99r super stan

sprzedam sprintera niski przedluzony kolor bialy blaszak, najleprzy silnik 2,9 tdi, niezniszczalny. pali 7,5 litra pali na pol obrotu i chodzi cichutko i rowno. ma wlozony filtr sportowy kn. jezdzi na pelnym syntetyku.opony prawie nowe, nowe szczeki i tarcze chamulcowe nowe wycieraczki boscha wszystkie gumy w podwoziu i swoznie wymienione. auto sprowadzilem dla siebie 4 lata te,u z niemiec z przebiegiem 126000 teraz ma 150000 ktore zrobilem w szwecji nie po polskich drogach.paka nie zniszczona. zarejestrowany na 3 osoby. oryginalnie byly 2 miejsca to model 210 d. ale zalozylem zamiast fotela pasazera kanape na 2 osoby i fotel mam w garazu. auto przez ostatnie pol roku zrobilo 3500 km poniewaz dostalem w szwecji auto sluzbowe. stoi nieuzywane. na silniku mozna pojezdzic bez zagladania jeszcze 300000. mam zapasowy alternator .blacha jak blacha w mercedesach zaczyna rdzewiec po pierwszym deszczu.auto ma alarm i 3 odciecia i mocniejszy komputer drugi mam pod siedzeniem zapasowy. swiec zarowych nie uzywam doi minus 10 stopni c poniewaz po zalozeniu komputera bez immobilisera mam schowany przycisk do grzania swiec ktorego nie trzeba uzywac.jedyna wada  jest peknieta szyba od lewej do prawej na wysokosci wycieraczek poniewaz w szwecji mozna tak jezdzic jezdzilem tak od 2  lat.cena kolo 12000 jak bedzie chetny dla forumowiczow zejde max do 10000. zdjecia posiadam z niemiec jak kupowalem jak ktos bedzie chetny do piatku jestem w polsce wiec moge podjechac i zrobic. blacha nie idealna ale srodek prawie jak nowy i silnik tez.jezeli ktos potrzebuje auto do wozenia moto na zawody to 5 lub 6 moto powinno wejsc. moze nawet wiecej.dlugosc paki chyba 330m.jak ma stac w garazu i spadac na wartosci to niech idzie do ludzi.moge zamienic na sm od 450 cm moze byc crf  lub cos innego w sm

Motocyklizm- Choroba dziedziczna, niestety niewyleczalna. Objawia się już od najmłodszych lat chorego, w postaci "rogala twarzowego"

2

Odp: sprzedam mercedes sprinter 2,9 tdi 99r super stan

Zły dział kolego :)

CBR 125R ---> GSX-F 650 ---> KTM 640 Prestige/Grizzly 700

Softy [PL], instrukcje, mapy do systemów nawigacyjnych w BMW na chomiku: Sledz2424