16

Odp: husqvarna 510R

Asmodan napisał/a:

Juz tak zycha nie zachwalajcie. Jestem na etapie kupowania czesci do huski (rozne pierdoly) i wyslalem do mleczka oraz zycha zapytanie o ceny okolo 10 pozycji wraz z numerami katalogowymi. Od mleczka dostalem odpowiedz po paru godzinach z cenami oraz z tym co maja na miejscu oraz co na zamowienie (podali przyblizony czas dostawy), zato zych odpisal mi na nastepny dzien ze taka wycena bedzie kosztowala 100zl  :rolleyes: wiec w tym momencie ta firma w moich oczach zeszla na psy (a moze weszla)
Pozdro

e trafiłeś

Asmodan napisał/a:

Juz tak zycha nie zachwalajcie. Jestem na etapie kupowania czesci do huski (rozne pierdoly) i wyslalem do mleczka oraz zycha zapytanie o ceny okolo 10 pozycji wraz z numerami katalogowymi. Od mleczka dostalem odpowiedz po paru godzinach z cenami oraz z tym co maja na miejscu oraz co na zamowienie (podali przyblizony czas dostawy), zato zych odpisal mi na nastepny dzien ze taka wycena bedzie kosztowala 100zl  :rolleyes: wiec w tym momencie ta firma w moich oczach zeszla na psy (a moze weszla)
Pozdro

może miał okres...

17 Ostatnio edytowany przez fxrider (2010-03-23 09:48:29)

Odp: husqvarna 510R

U Zycha kupowałem kiedyś korbowód do TE610 - przysłał nie do tego rocznika, nie oryginalny (brak logo Husqvarny, mimo, że się upewniałem, że taki będzie).
Były duże problemy z reklamacją - nie chciał przyjąć z powrotem, proponował wymianę na odpowiedni z moją dopłatą ("włóż 200zł do paczki i odeślij pocztą").
W końcu uzgodniłem wymianę bez dopłaty, a i tak przyszedł za pobraniem :/
Jak się zaczęły problemy to nagle trudno było się dodzwonić, chamskie odzywki podczas rozmowy tel. - banda buraków, ja omijam szerokim łukiem, szkoda nerwów.

Adam

P.S.
Jakby ktoś był zainteresowany to opisałem to w swoim czasie dokładniej, :
[url]http://forum.motocyklistow.pl/index.php?s=e9657ecf415c63960efe45b07d32d34d&showtopic=109158&st=0&p=1348005&#entry1348005[/url]

(do adresów z xtzclub.pl trzeba dodać przedrostek 'archiwum' : [url]http://archiwum.xtzclub.pl/pub/....)[/url]

lc4.pl - nowa strona pomarańczy
Najczęstszą przyczyną problemów z LC4 jest właściciel...