1

Temat: "Wysprzęglik" xr 600.

Siema, nie wiem jak fachowo nazwać ten element, ale chodzi mi o dźwignie sprzęgła (tą do której zamocowana jest końcówka linki sprzęgła). Wie ktoś może czy aby ją wyciągnąć muszę odkręcać cały dekiel? Jeżeli ktoś to robił i może mi to opisać to byłbym bardzo wdzięczny. Rzuciłem na to okiem i nic nie wymyśliłem, serwisówka też mi nie pomaga.
Może ktoś wie gdzie dostanę uszczelniacz który znajduję się pod tą dźwignią, wymiary 12x17x2.5.

Z góry dzięki za pomoc.

2 Ostatnio edytowany przez KML (2014-01-26 11:40:51)

Odp: "Wysprzęglik" xr 600.

Z tego co pamiętam musisz odkręcić dekiel sprzęgła i odkręcić docisk , pod dociskiem będzie taki grzybek i pręt który przechodzi przez cały silnik.
Ten pręt blokuje tą dźwigienkę , jak go wyjmiesz to później dźwignia wychodzi do góry, simering można dobrać w sklepie z uszczelniaczami, poszukaj czy masz gdzieś u siebie sklep z uszczelniaczami technicznymi.
W Wawie mogę polecić sklep GG trading na Łopuszańskiej.

Na tej stronce podany jest rozmiar uszczelniacza  12X17X2.5
[url]http://www.ronniesmailorder.com/fiche_section_detail.asp?section=2714429&category=Motorcycles&make=Honda&year=1998&fveh=135310[/url]


Pręt o którym mówię to nr 10 na poniższym rysunku a grzybek to nr 12, przy okazji przejżysz sobie tarcze i przekładki ;)
[url]http://www.ronniesmailorder.com/fiche_section_detail.asp?section=2714413&category=Motorcycles&make=Honda&year=1998&fveh=135310[/url]

Pozro

Litrowy Gixer

3 Ostatnio edytowany przez _Radzio_ (2014-01-08 22:01:21)

Odp: "Wysprzęglik" xr 600.

KML +1 , dobrze gada, ale linki złe,.

4

Odp: "Wysprzęglik" xr 600.

Czemu złe ?
Mi się otwierają

Litrowy Gixer

5

Odp: "Wysprzęglik" xr 600.

no piszesz o prawej pokrywie z dociskiem sprzęgła a na linkach jest lewa z alternatorem na której nie widać sprzęgła ani "pręta" ani "grzybka"

6 Ostatnio edytowany przez KML (2014-01-26 11:41:44)

Odp: "Wysprzęglik" xr 600.

Ale widać dzwigienkę  i uszczelniacz oraz w specyfikacji jest podany wymiar uszczelniacza ;)

aa teraz skumałem , już linki poprawione

Litrowy Gixer