1

Temat: [S/Z] BMW e39 4.4 na exc,wr,drz,itp.

Auto znajomego, może ktoś akurat szuka. Chętnie zamieni na motorek.

[url]http://tablica.pl/oferta/bmw-e39-4-4-540i-manual-6b-zamiana-drz-wr-crf-exc-CID5-ID4eR3p.html#39e8db9206[/url]

2 Ostatnio edytowany przez MartinezKtm525 (2013-12-28 15:45:18)

Odp: [S/Z] BMW e39 4.4 na exc,wr,drz,itp.

Co tak tanio za tą 540-tkę? Musi być niezły parch z niej. Za dobry egzemplarz trzeba dać 20tys do nawet 30tys zł, jeszcze w manualu to już wogóle...

Yamaha TT600R=> KTM 525EXC/SM=> KTM SXF250=> KTM EXCR 530 FACTORY '11 obecnie w wersji SM :)

3

Odp: [S/Z] BMW e39 4.4 na exc,wr,drz,itp.

Ja sie tam nie znam ale czy kwoty o których mówisz 20/30tys to nie za wersje ALPINA? A to z tego co widze jest zwykła e39

4

Odp: [S/Z] BMW e39 4.4 na exc,wr,drz,itp.

Martinez, naprawdę dałbyś więcej za takie stare pudło ?

SMCR AKR
_____________________________
Kruszywa/budowa dróg 693 294 502

5

Odp: [S/Z] BMW e39 4.4 na exc,wr,drz,itp.

MartinezKtm525, z tą ceną troszkę przesadziłeś. Auto jest sprawne technicznie, wizualnie jak na foto, nie jest po żadnym dzwonie itp.
Cena może też dlatego jest taka, że takie auto musi mieć konkretnego odbiorcę, nie kupi tego przecież Pan Mietek jeżdżący z żona na zakupy.

6

Odp: [S/Z] BMW e39 4.4 na exc,wr,drz,itp.

Kolego MAĆKO za ALPINE w idealnym stanie to trzeba by było zapłacić 12 tys ale euro... A e39 540 to nie jest zwykła e39 jak sądzisz, a raczej BMW w topowej wersji serii 5.
kwkm-tak dałbym wiecej,jeśli byłaby tego warta. Przez rok czasu szukałem takiej e39 540 w polsce i nie znalazłem żadnej w zadowalającym stanie w przedziale cenowym 10-18tys zł, a oglądałem 12szt. W koncu kupiłem sobie w Belgii tu gdzie pracuje, ale kosztowała o wiele więcej niż te parchy z Allegro, Tablicy i innych... Znam realia i wiem jak sie sprzedaje auto z silnikiem V8 i pojemności 4,4litra, ale jesli jest w dobrym stanie to nie oszukujmy się, nikt go za 12 tyś zł nie odda.
RADEK_ ja wiem że to nie twoje BMW , ale jak widze że ktoś wystawia takie auto za taką cene to przypominają mi sie wszystkie "okazje" i "ideały" z ogłoszeń które widziałem, i zakładam sie jak bym je oblukał, to znalazłbym bardzo wiele ukrytych wad których naprawa by przekroczyła może i wartość tego auta. Napisałem tylko co sądze, bo znam sie na BMW ( mam e34 od 8 lat) nie mam zamiaru nikogo obrażać ale nie wróże szybkiej sprzedaży Twojemu kumplowi...

Yamaha TT600R=> KTM 525EXC/SM=> KTM SXF250=> KTM EXCR 530 FACTORY '11 obecnie w wersji SM :)

7

Odp: [S/Z] BMW e39 4.4 na exc,wr,drz,itp.

Rozumiem, tylko nie ma sensu czegoś ocenia skoro się tego się nie widziało.

8

Odp: [S/Z] BMW e39 4.4 na exc,wr,drz,itp.

Radek_ napisał/a:

Rozumiem, tylko nie ma sensu czegoś ocenia skoro się tego się nie widziało.

Dokładnie kolego Martinez, zdarzają się prawdziwe okazje nawet w PL, choć dużo ciężej znaleźć niż za granicą...

9 Ostatnio edytowany przez MartinezKtm525 (2013-12-30 09:57:10)

Odp: [S/Z] BMW e39 4.4 na exc,wr,drz,itp.

tabul napisał/a:
Radek_ napisał/a:

Rozumiem, tylko nie ma sensu czegoś ocenia skoro się tego się nie widziało.

Dokładnie kolego Martinez, zdarzają się prawdziwe okazje nawet w PL, choć dużo ciężej znaleźć niż za granicą...

Masz racje nie widziałem jej, spoko bez nerwów... ja swoje wiem i nie ma sensu o przepychanki.
tabul jak by to była jakakolwiek okazja to nawet byś jej w ogłoszeniu nie zobaczył, tylko poszłaby wśród znajomych, ewentualnie na forum "BMW5er.pl"  by znalazła swojego nowego nabywce, a nie na Tablica.pl he he ;)
Zresztą nawet jest na forum o tym aucie i jakoś od 2 miesięcy chętnych nie ma... [url]http://bmw5er.pl/viewtopic.php?f=55&t=45708[/url]
Tyle ode mnie Panowie.

Yamaha TT600R=> KTM 525EXC/SM=> KTM SXF250=> KTM EXCR 530 FACTORY '11 obecnie w wersji SM :)

10

Odp: [S/Z] BMW e39 4.4 na exc,wr,drz,itp.

Ogłoszenie które podałeś jest jeszcze poprzedniego właściciela, lecz powodem sprzedaży nie jest, to, że auto jest 'miną", tylko aktualny właściciel chcę wrócić na moto. Poprzednim właścicielem był nasz znajomy, także wiem co z autem się działo.