31

Odp: Co kupić dla syna?

Tylko zainwestuj w sprzęt ochronny i na 125 to trzeba mieć już prawko. Żeby nie musiał sprzedać nerki żeby się wypłacić.

Pozdrawiam,
Piotrek

32

Odp: Co kupić dla syna?

Przecież chłopak 14 lat - to do prawa brakuje mu 2 lat, szuka raczej bez papierów, bo z papierami ciężko będzie coś znaleźć za około 2 tyś. A yamaha dt - dobry sprzęt.

To jest mój były motocykl (sprzedałem za mniej, niż jest wystawiony i różnica jest spora.

[url]http://tablica.pl/oferta/aprilia-pegaso-125-50-dt-tdr-nsr-mito-rotax-sm-smx-rmx-ts-CID5-ID3W1Kr.html#2cd523fdaa[/url]

Wiem o nim wszystko, co w sródku, na zewnątrz itp. handlarz trochę nakłamał w aukcji i jego słynne słowa: "Nigdy na niej nie oszczędzałem" - jak k***a nie oszczędzał - skoro kupił ją prawie we wrześniu, a w październiku już stała na tablicy. A ja jak byłem młody, zapieprzałem na truskawkach, żeby kupić tłok vertexa, magneta, czy opony. Faktycznie jest zarejestrowana na motorower - przeglądy przechodziła bez problemu, na cylindrze nie ma napisu "125 czy coś w tym stylu" mocy poza hamownią nie da się stwierdzić. Papiery czyste, jak coś mogę pomóc w oględzinach, targowaniu się.

Jak dla mnie na pierwsze moto była ideałem. Szkoda, wolałbym, żeby służyła komuś młodemu, a nie wzbogaceniu się jakiegoś ziomka.

Tak czy inaczej      Yamaha dt 125    10 :  0    chinol

I pamiętaj...

Jedź szybko tam gdzie wolno ;]

33

Odp: Co kupić dla syna?

Więc kupuję Yamahę dt 125 :) za pomoc serdecznie dziękuję.

"Ja to ja, a nie imię i nazwisko..."
                                                      - DonGuralEsko

34

Odp: Co kupić dla syna?

jak co to mam dtx 125/50 2007r   ale cenowo dużo droższa

HONDA CAMINO DX<-MAM/YAMAHA TDR 50<-MAM/YAMAHA DT 125X <------- SPRZEDAM/SUZUKI DR-Z 400SM CZARNA OWCA

35

Odp: Co kupić dla syna?

14 lat i 175 to dość wysoki jak na swój wiek . nie wrzucaj kasy w błoto kupując jakiego chiniola , kolega miał podajże Diaboloni 125 czy jakoś tak , miał go zaledwie 3 miesiące i jak raz skoczył na hołdzie to kierownica pękła , później było juz tylko gorzej z silnikiem . Dozbieraj kasy na DT125 naprawde maszyna godna polecenia i bedzie mu napewno długo służyć ;)

DZIWKI, BŁOTO, SUPERMOTO !