16

Odp: Co kupić dla syna?

nigdy nie kupuje chinola :) bo to tylko ładnie wygląda...
szukaj dt

life's 2 short 2be slow

17

Odp: Co kupić dla syna?

Nie chce dużo wydawać bo zarabiam miesięcznie 2500zł (w Polsce nie ma pracy ehh...)

"Ja to ja, a nie imię i nazwisko..."
                                                      - DonGuralEsko

18

Odp: Co kupić dla syna?

Jeśli nie potrzebne Ci są papiery, to dt powinieneś znaleźć w tej kwocie.

Kawasaki KX250F

19 Ostatnio edytowany przez Kula (2013-12-26 21:05:20)

Odp: Co kupić dla syna?

siwymiks napisał/a:

(zachciało mu się)

Z takim podejście od razu bym odpuścił...

Mówisz, że w Polsce nie ma pracy a zarabiasz 2,5k. Delikatnie mówiąc jedno wyklucza drugie, a tak wogóle to nie jeden chciałby tyle zarabiać...

Jeżeli chociaż trochę kochasz syna, to nie kupuj mu chinola.

Proszę bardzo w sam raz na początek i kasy wcale więcej nie trzeba dokładać:

[url]http://tablica.pl/oferta/honda-mtx-125-CID5-ID4tZdt.html#9b2ca9b8f6[/url]

Kula daje fula :D 
     
http://www.youtube.com/watch?v=FdCnQNuojUw

20

Odp: Co kupić dla syna?

Moim zdaniem kwestia zarobków to zajebiscie rozległy temat i ciężko go generalizować... jeden zarabia 2,5tys zapierdalając 12h+ na budowie w ciezkich warunkach i na czarno w dodatku, bez płatnego urlopu itd... i to sie nazywa brak pracy bo wchodzimy w strefe niewolnictwa. Inny zarabia 2,5 netto moze korzystać ze wszystkich świadczeń i pracuje 8 godzin za biurkiem przy kawie/herbacie a jak nie daj Boże nie wykorzysta urlopu to szef chętnie mu za to zapłaci o trzynstce i innych bonusach już nie wspomnie. Jest różnica prawda;)?
Więc myślę że zostawmy zarobki kolegi w spokoju a skupmy sie na doradzaniu motocykla:D Bo pójście w Chinszczyzne to niewątpliwie błąd:P

21

Odp: Co kupić dla syna?

Maćko... ładnie powiedziane.

22

Odp: Co kupić dla syna?

[url]http://allegro.pl/yamaha-ttr125-nie-ktm-yzf-yz-cr-crf-rmz-polecam-i3812954963.html[/url]

Honda hm w planach crf 2007 replica :D

23

Odp: Co kupić dla syna?

na poczatku sezonu stalem przed podobnym delematem jak ty. albo chinol albo cos drozszego. co do chinola to prawie bym i kupil ale wizja ciaglych napraw czyli mojego czasu przewazyla i dalem sobie spokoj. spokojnie obeserwowalem serwisy aukcyjne i wyczesalem crf'e. obecnie syn tylko jezdzi bo nie ma co przy niej robic. co do pojemnosci i mocy to ciezko powiedziec bo twoj syn jest wzszy i ciezszy niz ja teraz a w jego wieku to juz latalem jakas 380 2T. pobserwuj serwisy aukcyjne (nawet w uk) i szukaj cr/crf/ttr 125 lub czegokolwiek innego w dobrym stanie.

Honda XR650R w jedynej słusznej wersji SM - SXV Forks, Magura caliper
Honda CRF150F
Honda CRF70F na małych brudasach
Honda CRF50F na maleńkich brudasach

24

Odp: Co kupić dla syna?

Podepnę się pod temat - bo i mnie młody męczy - budżet ok 3 tys , z tym że mam z nim problem o tyle że waga 60 - 182 wzrostu.
W gre wchodzi właśnie dt 125 . Zastawiałem się także nad xlr 125 lub dr 125 - ale ponoć dr jest mała i słaba.
Jak myślicie Dt nie bedzie za mała - a z drugiej strony on nigdy nie jeździł motocyklem - wieć może lepiej 4T do nauki

25

Odp: Co kupić dla syna?

O ile 125 4t na asfalcie jeszcze jakoś sobie poradzi to w teren bym tego ni kupił.
Może np DR350? 
Samemu chce coś takiego kupić a jak sie nie uda to zamienić Fazera na jakiegoś LC4

26

Odp: Co kupić dla syna?

dr 125 sobie daruj, słabizna. dt 125 w sam raz się wydaje.

27

Odp: Co kupić dla syna?

babel napisał/a:

Podepnę się pod temat - bo i mnie młody męczy - budżet ok 3 tys , z tym że mam z nim problem o tyle że waga 60 - 182 wzrostu.
W gre wchodzi właśnie dt 125 . Zastawiałem się także nad xlr 125 lub dr 125 - ale ponoć dr jest mała i słaba.
Jak myślicie Dt nie bedzie za mała - a z drugiej strony on nigdy nie jeździł motocyklem - wieć może lepiej 4T do nauki


Jak 125 to tylko DT albo coś z 2T. Ale DT najmniej awaryjna z tego co mi się wydaje i wiem :) Mocy starczy na trochę dłużej, a na początek wystarczy że będzie zablokowany moduł i jak ogarnie sprzęt to sam odblokuje i będzie śmigał aż miło.
Do nauki DT jest dobra, co prawda ja miałem DT80 ale na początku jeździłem zablokowaną z czasem opanowałem ją, odblokowałem i dalej śmigałem, mocy za mało sportowy wydech dałem i było fajnie :)

Po 3latach jazdy DT zabrakło mocy i przesiadłem się na Berga.

UrbanStreetWorkshop
#444 KTM 530EXC Supermoto
         KTM 300EXC enduro
https://www.youtube.com/user/yamahadt1998

28 Ostatnio edytowany przez kik_man (2013-12-27 14:46:12)

Odp: Co kupić dla syna?

yamaha dt popularny i chodliwy sprzet, a w dobrym groszu i budżecie około 3k mozna wyrwac ktma 125 lc2 (silnik ten sam co w dt125)
[url]http://tablica.pl/oferta/ktm-lc2-125-exc-sx-CID5-ID3Qfsl.html#b6c7f2d415[/url]

29

Odp: Co kupić dla syna?

Juz wiem. Dwóch jego kolegow ma crossy. Jak wychodzilem wyrzucic smieci to przemnely 2 jakies. Zapytal sie jakie to modele i to byly dt 125 więc ja tez mu takiego kupie. Dziękuję za pomoc.

"Ja to ja, a nie imię i nazwisko..."
                                                      - DonGuralEsko

30

Odp: Co kupić dla syna?

I to bardzo dobry wybór :) Na pewno nie pożałujesz widząc banana na twarzy syna po jeździe :)