1

Temat: Myjka ultradźwiękowa z LIDLA

Witam

Myślę nad myjką ultradźwiękową. Czy np taka z lidla silver crest która ma 50W daje rade ?
Tak jak to kolega z forum wyczyścił zaciski hamulcowe w wanience i wyszły jak nowe. Tylko wanienka miała 180W.
Koszt to 99zł. Warto ?

2

Odp: Myjka ultradźwiękowa z LIDLA

Wypowie się ktoś bo też bym kupił jeśli byłaby ok ? :)

Yamaha YZ 250F

3

Odp: Myjka ultradźwiękowa z LIDLA

Mój znajomy kupił podobny produkt w Biedro. Użył płynu do mycia naczyń, a nie jakichś specjalnych szuwaksów i efekt nie był powalający. Być może odpowiednia chemia poprawiłaby jakość.

4

Odp: Myjka ultradźwiękowa z LIDLA

Czyli jednym słowem może coś z tego będzie. A jakbyśmy dali tam preparat coś podobnego do KONTAKT do czyszczenia styków ?

5

Odp: Myjka ultradźwiękowa z LIDLA

Zaciekawiliście mnie
[url]http://www.lidl.pl/cps/rde/SID-51E06828-7F646A4A/www_lidl_pl/hs.xsl/filmy-produktowe.htm[/url]
Wybierzcie sobie ją tam na dole. Trochę mała, kupiłbym sobie, ale czy tam wejdzie w ogóle gaźnik?

6

Odp: Myjka ultradźwiękowa z LIDLA

Przyłączam się do pytania :)

7

Odp: Myjka ultradźwiękowa z LIDLA

Jest mala,gaznika tam nie wsadzisz a bynajmniej calego nie zamoczysz(po rozebraniu)zacisk...hmm na upartego bo to trochę płytkie jest

Sherco st300  Cabestany Replica

8 Ostatnio edytowany przez Jacis (2013-12-17 20:01:17)

Odp: Myjka ultradźwiękowa z LIDLA

Ja właśnie zakupiłem. Dam znać jak sie sprawuje. Ale szału się nie spodziewam :)

A jaki płyn polecacie ?

9

Odp: Myjka ultradźwiękowa z LIDLA

Czekamy na efekt :)

;)

10

Odp: Myjka ultradźwiękowa z LIDLA

Moim zdaniem słaba ta myjka. Trzeba by wlewać do niej juz wczesniej podgrzany roztwór i na 100% zainwestowac dodatkowo w dobrą chemie żeby to jakos działało. Osobiście bym jej nie kupił ale warto ją przetestować dla dobra forumowiczów:P

11

Odp: Myjka ultradźwiękowa z LIDLA

PunBB bbcode test polak potrafi !! z taką grzalka bedzie mialo 1050 WATOW wszystkie przemysłówki wysiadaja !!

12

Odp: Myjka ultradźwiękowa z LIDLA

Próbujcie:) pytanie czy ta częstotliwość to która jest podana jest realna. Jestem ciekaw efektów:)
Pozdrawiam

13

Odp: Myjka ultradźwiękowa z LIDLA

Za mała wanna, za mała moc. Do moczenia pierścionków babci przed sprzedaniem się nadaje ale nie do zastosowań garażowych.

Zabro, ty to se daj spokój, mamy dwie porządne wanny pod ręką, nie kombinuj, za ta 100 nakup wódy, nie dość ze pomyjemy co potrzeba to jeszcze pochlejemy.

DRZ400SM, KTM 990 ADV

14

Odp: Myjka ultradźwiękowa z LIDLA

rbsn99 napisał/a:

[...]Zabro nie kombinuj, za ta 100 nakup wódy, nie dość ze pomyjemy co potrzeba to jeszcze pochlejemy.

Do tego to nawet ja się mogę przyłączyć :D

http://bikepics.com/members/bolekzko/

Honda XR 125 > Suzuki DRZ 400 SM > Suzuki DRZ 400 SM > Husqvarna SM 125 S > Suzuki DRZ 400 ESM > i znowu nic ..

15

Odp: Myjka ultradźwiękowa z LIDLA

Wróć z dojczlandu

DRZ400SM, KTM 990 ADV