1

Temat: [K] Tarcza hamulcowa 320 mm KTM

Tak jak w temacie. Kupie tarcze 320 do KTM w dobrej kasie
Pozdrawiam

2

Odp: [K] Tarcza hamulcowa 320 mm KTM

up

3

Odp: [K] Tarcza hamulcowa 320 mm KTM

Mam nówkę Brakinga, 0,5mth przebiegu, dałem 900 po rabatach, oddam za pół ceny

Miej wyjeb@ne, a bedzie Ci dane...
MANEY#101 RMPST
Bez Ciśnienia rally team

4

Odp: [K] Tarcza hamulcowa 320 mm KTM

masz PW

5

Odp: [K] Tarcza hamulcowa 320 mm KTM

UP nikt nie ma takiej tarczy... no jak to:P   !!!

6

Odp: [K] Tarcza hamulcowa 320 mm KTM

napisz ile chcesz dac i co kupic. bo mozesz wziac plywajaca brakinga a 450 za prawie nowke, a to dobra cena ale mozesz i wziac seryjna sztywna uzywke 320 z kata i taka dorwiesz za 200 a nawet mniej

7 Ostatnio edytowany przez MAĆKO (2013-12-07 14:12:43)

Odp: [K] Tarcza hamulcowa 320 mm KTM

moge wydać to 450 spokojnie.... ale ktos musi chciec sprzedać! 


Chodzi oczywiscie o pływającą tarcze.

8 Ostatnio edytowany przez kik_man (2013-12-07 14:25:49)

Odp: [K] Tarcza hamulcowa 320 mm KTM

[url]http://forum.supermoto.pl/topic25956-tarcza-320-do-kata.html[/url]
sam niedawno szukalem, ogarnij ten temat za pare groszy wiecej masz nowki ew zamiennik plywajacy ktory kosztuje na allegro 375 zl

[url]http://www.motorus.pl/uklad-hamulcowy/tarcze-hamulcowe/ng-brake-disc/ng725-motocyklowa-tarcza-hamulcowa_p_3648.html[/url]
no i zwroc uwage na to ze kupujac na allego/ tablicy z rozebranego moto tarcza nie musi byc prosta, takze warto sie zastanowic nad nowka

9

Odp: [K] Tarcza hamulcowa 320 mm KTM

Coś nie jestem przekonany do NG... wydaje mi sie ze to jest taki sam zamiennik jak ten za 375 na allegro(tylko chyba ten za 375 jest robiony w PL). Miałem NG w lapie i nie wzbudziła mojego zaufania... . Na e-bayu z Chin mozna miec tą tarcze chyba juz od 75$ i moim zdaniem jest to ten sam produkt co NG tylko polski importer zrobił sobie wielkie narzut.
Pozdrawiam

10

Odp: [K] Tarcza hamulcowa 320 mm KTM

nie wiem osobiscie nie mialem tego w reku ale w sumie kupilem ta z allegro za 375zl i wykonanie jest jak najbardziej ok ale jak sie zachowuje nie mam pojecia bo nie bylo odpowiedniej pogody na moto i zrobilem tylko 2km. na chwile obecna jest dobrze.

11

Odp: [K] Tarcza hamulcowa 320 mm KTM

I zrobiłeś bardzo dobrze bo kupując NG przepłaciłbyś za porównywalny lub gorszy produkt.
Pozdrawiam