1 Ostatnio edytowany przez RADIZZLE (2013-11-25 21:25:33)

Temat: Regeneracja/serwis zawieszenia

Potrzebuję zrobić u siebie serwis tylnego amora i teraz pytanie co wybrać ? Co polecacie w tej kwestii ? Jakieś zakłady zajmujące się serwisowaniem zawieszenia ?
Jakie macie opinie na temat Sanchez'a ? Jeszcze jest Power 4 - tu raczej lipy nie ma.

KTM 625 SMC

2 Ostatnio edytowany przez Kowal SG (2013-11-25 23:16:01)

Odp: Regeneracja/serwis zawieszenia

Po tym jak ostatnio w pewnym serisie wymienili mi olej przez odpowietrzniki, tłumacząc się, że nie umieli odkręcić jakiś śrub :) .
Zawiozę pewnie tu  [url]http://www.motowysocki.pl/[/url] ,  mam najbliżej i ludzie sobie chwalą.

exc 400                 www.oklejsie.pl

3

Odp: Regeneracja/serwis zawieszenia

Mogę Ci zaoferować serwis amortyzatora centralnego (wymiana uszczelniaczy, oleju, gazu, odpowietrzenie i wstępna regulacja) w cenie 320 zł

Wymiany korbowodów, naprawa wałów, wymiarowanie cylindrów, tulejowanie, szlify cylindrów. Remonty i tuning silników, serwis zawieszeń. Prostowanie kolektorów wydechowych. Części i akcesoria. tel. 607198003
WWW.MOTO-KORN.PL

4

Odp: Regeneracja/serwis zawieszenia

RADIZZLE napisał/a:

Jakie macie opinie na temat Sanchez'a ?

robiłem (co prawda przód) ale szybko, solidnie, dobrze, nie drogo.
Ja jestem zadowolony w sumie nie mam daleko też więc może dlatego.

Green

5

Odp: Regeneracja/serwis zawieszenia

RADIZZLE napisał/a:

Potrzebuję zrobić u siebie serwis tylnego amora i teraz pytanie co wybrać ? Co polecacie w tej kwestii ? Jakieś zakłady zajmujące się serwisowaniem zawieszenia ?
Jakie macie opinie na temat Sanchez'a ? Jeszcze jest Power 4 - tu raczej lipy nie ma.

Do sezonu masz sporo czasu. Zdecydowanie wysyłaj do marka z Power 4. Robiłem u Sancheza, jest ok., ale jest sporo droższy.. polskie realia :> jeśli chcesz konkretów, porównaj zerknij na mój temat z przeróbką na sm.

..?..
YZ 125

6

Odp: Regeneracja/serwis zawieszenia

Też mi się wydaje, że Power 4 jest najlepszą alternatywą. Dzięki Panowie za podpowiedź..

KTM 625 SMC